Pierwsze obrazki z Assassin's Creed III (niepotwierdzone)

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Oooo TAK! Jeśli to co napisałeś to prawda, biorę tę gierkę w ciemno :) Zresztą jak każdego Assassina.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Dotarły do nas informacje z pewnego źródła (wycieki) o Assassin's Creed III na temat systemu walki, wspinaczki i wielu innych.

Co ciekawe, gra ta podobno była tworzona już 3 lata (od premiery Assassin’s Creed II), więc jest nadzieja, że powtórzony zostane sukces „dwójki”.

Akcja tej części ma mieć miejsce w Ameryce, w latach 1753-1783.

Po trzech latach w uniwersum AC w końcu doświadczymy nowego przodka, ponieważ naszym nowym głównym bohaterem będzie Connor (jego ojciec jest pochodzenia angielskiego, a matka - amerykańskiego).

Dojdzie też wiele ciekawych nowości jak możliwość wspinania się po skałach czy drzewach, możliwość polowania na zwierzęta (sic !), czy możliwość handlowania. Silnik graficzny ma zostać bardzo zmodernizowany (obok nazwy "Anvil" będzie widniała cyferka "2.0"), powrócą zagadki Obiektu 16, a mini-misje związane z obroną wieży zostaną najprawdopodobniej zlikwidowane.

Oto lista zmian/nowości/ciekawostek, jakie doświadczymy w AC III:


-Nowy przodek o imieniu Connor (indianie nadali mu imię Ratohnhake:ton, czyt. „radunhagejdu”)

-Poznamy szczegóły doczytyczące dzieciństwa Connora, dlaczego poświęcił się walce z tyranią oraz niesprawiedliwością itp.

-Dodana zostanie możliwość wspinaczki po drzewach i skałach

-Silnik graficzny Anvil (tym razem 2.0) zostanie bardzo poprawiony (zostanie przystosowany do wielkich oraz krwawych bitw)

-Mimika twarzy zostanie bardzo poprawiona na realistyczniejszą

-W walce Ubisoft skupi się głównie na ofensywie, szybkości wymiany ciosów

-Główny bohater zostanie „obdarzony” setkami nowych animacji (ruchów)

-Spotkamy się z kilkoma ciekawymi postaciami, których tak brakowało w AC:R (takimi jak Leonardo da Vinci czy Nicollo Machiavelli z poprzednich części), np.: George Washington, Benjamin Franklin oraz Charles Lee (który ma pełnić rolę osoby pełnej tajemniczości, skrytej w cieniu)

-Akcja tej części będzie się toczyć w latach 1753 – 1783 w takich miastach jak Boston czy Nowy Jork

-Część ta ma bazować bardziej na wydarzeniach historycznych niż poprzednie (dla przykładu ujrzymy Wielki Pożar Nowego Jorku [1776 r.] czy odwiedzimy lokację nazwaną „Valley Forge”, która ma być okupywana poprzez siły Waszyngtona)

-Nowy bohater ma spędzać wiele czasu w sercach bitew, w których ujrzymy tysiące (jak to będzie, to zobaczymy w praniu) walczących wojowników (ma być to ogromny skok w porównaniu do poprzednich części, w których to z bliska mogliśmy zobaczyć do ok. 40 przeciwników na raz)

-Fabuła nowej części ma być skupiona głównie na odwiecznej walce Asasynów i Templariuszy oraz na podróży Connora przez życie

-W grze nie wczyscy koloniści mają być przedstawieni jako dobrzy ludzie i nie wszyscy brytyjczycy mają być złymi prześladowcami. Ubisoft stara się przedstawić poglądy Templariuszy, to, że wierzą, że naprawdę zdąrzają ku ocaleniu świata

-W grze spotkamy się z francuzami oraz kolonistami, co było w sumie oczywiste

-Fabuła Assassin’s Creed III odnosi się do Nowego Jorku w czasie, gdy kończy się Assassin’s Creed: Revelations (?)

-Na mapie nazwanej Frontier (Granica) będziemy mieli do czynienia z wszelkimi rodzajami pustkowii (pustynie, lasy etc.)

-Mapa Frontier (coś w rodzaju Toskanii z AC II) ma być 1.5 raza większa niż cały Rzym z AC:BH i nie ma być pusta jak w AC 1, ale pełna misji

-Będziemy mogli polować na zwierzęta, a to, co z nich otrzymamy, będzie zależało od sposobu, w jaki je zabijemy (czyli jeżeli na przykład zabijemy niedźwiedzia dopiero za ósmym strzałem, to otrzymamy mniej skóry, niż gdy zabijemy go za pierwszym podejściem)

-Będzie można używać drzew, klifów, krawędzi oraz innych do walki

-Connor będzie używał Ukrytego Ostrza

-Świat gry będzie zmieniał się wraz z czasem, np. pole walki po kilku miesiącach będzie można zobaczyć opuszczone obozowiska

-Otoczenie będzie zmieniać się wraz z porami roku, np. w zimie żołnierze chodzący w śniegu będą poruszać się wolniej a rzeki oraz jeziora zamarzną (dzięki czemu będziemy mieli dostęp do nowych miejsc), przez co przodek będzie miał możliwość interakcji z otoczenia w większym stopniu niż w poprzednich częściach AC)

-W AC III spotkamy się z wieloma różnymi frakcjami i grupami, które będą chciały, aby gracz do nich dołączył (każda frakcja ma specjalne questy, które będzie można wykonać dopiero po dołączeniu do danej frakcji). To, którzy przedstawiciele frakcji skontaktują się z graczem będzie zależało od tego, jaki styl rozgrywki będzie gracz prowadził (np. gdy gracz będzie dużo polował, to skontaktują się z nim myśliwi)

-W AC III spotkamy się z możliwością handlu, systemem własności (będziemy mogli mieć przedmioty, małe nazwiązanie do RPG) oraz z większą ilością przedmiotów dla Desmonda

-Baza Danych Animusa zostanie zaaktualizowana do wersji 3.0

-Na dzień dzisiejszy nie wiadomo zbyt wiele o trybie Multiplayer z Assassin’s Creed III

-W AC III będzie więcej poziomów z platformową ryzgrywką

-Powróci możliwość zdobycia pełnej synchronizacji w grze, z tym, że pojawią się punkty kontrolne (jeżeli dojdziemy do jednego z takich punktów i stracimy pełną synchronizacją, to będziemy mogli powrócić do w/w pkt. bez utraty pełnej synchronizacji).

-Frakcje znane nam z poprzednich odsłon zostaną usunięte (Kurtyzany, Najemnicy, Złodzieje, Cyganki), a na ich miejsce wkroczą przeróżne grupy typu Myśliwi.

-Pojawi się nowy system rozgłosu, który nie będzie aż tak przeszkadzał w eksplorowaniu nowych miejsc jak ten z poprzednich odsłon AC.

-W grze pojawi się możliwość szybkiej podróży pomiędzy danymi miejscami.

-Pojawi się możliwość uaktualniania stroju Connora, żeby bardziej wczuć się w grę.
-Nie pojawi się już mini-gra Obrona Wieży.

-Miasta będą o wiele bardziej szczegółowe.

-Pojawi się możliwość przeskakiwania wózkami (furgonami ?) oraz robienia wślizgu pod różnymi przeszkodami. Zostanie dodana także możliwość wskakiwania na drzewa przez okna.

-Connor będzie miał możliwość noszenia dwóch broni. Klawiszologia będzie taka sama podczas bitw i poza nimi.

-Tomahawk i nóż będą tzw. stale obecnymi broniami (np. podczas walki mieczami będzie można użyć tomahawka, łączyć wszystko w combo).

-Nie będzie już blokowania widoku na celu (proces ten będzie przeprowadzany automatycznie).

-Pojawi się możliwość używania żywych tarcz oraz innych ruchów tego typu (cokolwiek to oznacza).

-Ubisoft stara się stworzyć taki system walki, abyśmy podczas bitew stale się poruszali (bardzo płynna walka)

-Pojawi się wiele nowych animacji (ataków) związanych z pistoletem (wszystko to będzie przypisane pod jeden przycisk, określony jako Y – X360).

-W AC III będzie nowa, bardziej dynamiczna kamera (Ubisoft stara się stworzyć grę tak, aby rozgrywka była jak najbardziej zbliżona do oglądania filmu w kinie)

-Pojawi się nowy system sprintowania (możesz przytrzymać przycisk aby gwałtownie opuścić walkę (odczas biegania będzie można zabijania przeciwników Ubisoft stara się stworzyć taki tryb walki, aby gracz mógł kontrolować postać bardziej niż kiedykolwiek wcześniej - ogromna ilość animacji)

-W AC III ma być ok. 2,5 godz. cut-scenek.

-Głosy do AC III podkładać będą rodzimi, amerykańscy aktorzy.

-AC III pochłonęło najwięcej pieniędzy w historii uniwersum AC oraz najwięcej czasu (więcej niż AC II), ponieważ było tworzone od premiery AC II.

-Animus zostanie zaaktualizowany do wersji 3.0 (przede wszystkim zostanie zmieniony wygląd)

-Pierwsza wersja AC III została ukończona już kilka tygodni temu, lecz Ubisoft pozostały czas do premiery zamierza spędzić na wykańczaniu szczegółów.


Jak widać, zmian dojdzie dosyć sporo, a więc raczej jest na co czekać.

Te informacje coraz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że klimat gry będzie podobny do tego z Red Dead Redemption. Pojawia mi się uśmiech na twarzy, bo na coś takiego długo czekałem.
Źródło
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
4. Jego ojcem był Anglik, matka była Indianką. Przypomina on bardziej łowcę lub drapieżnika, nie Asasyna, jakimi byli Ezio czy Altair. Jest to wojownik, który walczy o sprawiedliwość, nie próbując szukać zemsty.

9. Nasz protagonista będzie walczył po stronie Amerykanów, w sojuszu z Jerzym Waszyngtonem, Benjaminem Franklinem i Charlesem Lee. Jednak nie oznacza to, że wszyscy Amerykanie to „ci dobrzy”, a Brytyjczycy to wcielone zło. Templariusze są wszędzie…

14. Nie ma już skupiania się na celu, cel zostanie wybrany automatycznie. Kontra i obrona zostaną przypisane pod ten sam przycisk.
Zakon-AC
Jak dla mnie 3 powody, dla których nie będzie już tak dobrze, jak w dwóch pierwszych częściach.

Co do za 'rodowód' z Amerykańca i Angielki, skoro poprzednicy byli Włochami?
Co to za 'Assasin's Creed', w którym... nie ma asasyna!?
Walka po stronie Ameryki to największy idiotyzm, jaki mogli wymyślić, nasza postać powinna być jak najbardziej neutralna, a nawet wrogo nastawiona do 'amerykanów'.
A usunięcie skupiania się na celu i podpisanie wszystkiego pod jeden przycisk to po prostu żenada, po co upraszczać coś tak banalnego? Teraz cała gra skupi się już tylko na klikaniu 'A' i 'B'...

Obym się mylił i oby wyszło jednak dobrze, ale po Revelations... zaczynam wątpić w pomysłowość twórców AC.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Czepiacie się co niektórzy... Obrazki wyglądają rewelacyjnie moim zdaniem, taki obrót sprawy na pewno wniesie dużo innowacji do serii. Nawet nie wiecie jaki jestem zadowolony że wybrali te czasy :) Tą grę będę brał w ciemno!
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Niektóre newsy bardzo bardzo mnie cieszą :) normalnie znowu jestem napalony na Assassina. I chyba będę bardzo mile zaskoczony. Oby tylko nie było, że przed premierą kup DLC by otrzymać połowę gry.. Bądź coś bardzo ważnego jak przedmiot czy ważny NPC..
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Dobra dobra ty mi tu wyjeżdżasz z elitą, tak ci wytrenowani potrafili szybko, ale ci zwykli "szeregowi" strzelali około 2 min, i nie chodziło mi o zasięg tylko celność, choć i zasięg 200m nie jest zdumiewający.
Jak dla Ciebie zasięg muszkietu wynoszący 200 metrów w XVIII wieku nie jest zdumiewający to Ci gratuluję rozumu, na prawdę. 'Zwykli szeregowi' przeładowywali ~minutę, Prusacy robili to ~45 sekund nie dlatego, że byli 'elitą' czy miały takie oddziały, tylko dlatego, że w tym państwie militaria były najważniejszym aspektem, pielęgnowanym poprzez rozwój technologii w tym kierunku, wznoszenie kolejnych akademii wojskowych i szkół oficerskich i tak dalej. Poczytaj trochę książek, źródeł historycznych, internetów, a potem się pruj na forach, bo merytoryki nie masz za grosz.
 

damianstr

Świeżak
Świeżak
zostaje tylko cierpliwie czekać
Assassin's Creed
 

pajak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam mieszane uczucia co do trzeciej części Assassyna. Nie lepiej byłoby zainwestować w rewolucję francuską czy wiktoriańską Anglię, aniżeli eksperymentować z Ameryką? Ta odsłona nie powinna się ruszyć poza Europę czy chociażby Bliski Wschód (moje zdanie). Z drugiej strony chciałbym, aby ten "eksperyment" się powiódł. Cała ta lista nowości, brzmi fantastycznie, ale pożyjemy zobaczymy. Ja trzymam kciuki za (prawdopodobnie) ostatnią odsłonę AC.
 

darnix

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie 3 powody, dla których nie będzie już tak dobrze, jak w dwóch pierwszych częściach.

Co do za 'rodowód' z Amerykańca i Angielki, skoro poprzednicy byli Włochami?
Co to za 'Assasin's Creed', w którym... nie ma asasyna!?
Walka po stronie Ameryki to największy idiotyzm, jaki mogli wymyślić, nasza postać powinna być jak najbardziej neutralna, a nawet wrogo nastawiona do 'amerykanów'.
A usunięcie skupiania się na celu i podpisanie wszystkiego pod jeden przycisk to po prostu żenada, po co upraszczać coś tak banalnego? Teraz cała gra skupi się już tylko na klikaniu 'A' i 'B'...

Obym się mylił i oby wyszło jednak dobrze, ale po Revelations... zaczynam wątpić w pomysłowość twórców AC.
Asasyni są na całym świecie tylko w grze są przedstawione działania Włoskich Asasynów.
Tu masz Nikolaia od Rosyjskich Asasynów
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Asasyni są na całym świecie tylko w grze są przedstawione działania Włoskich Asasynów.
Tu masz Nikolaia od Rosyjskich Asasynów
Tak, wiem, mi bardziej chodziło o to, że jesteśmy przyzwyczajeni do właśnie włoskich oddziałów Asasynów. Niby zmiany są dobre, wręcz potrzebne, ale czy musieli wybrać akurat Amerykę? Chętniej zagrałbym w tą 'rosyjską wersję' ;)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nowe img






 

Do góry Bottom