Pierwsze obrazki z Assassin's Creed IV: Black Flag

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Wyciek materiałów z Assassin's Creed IV: Black Flag trwa – w sobotę obejrzeliśmy debiutancki zwiastun, dziś czas na pierwsze screeny.

Assassin's Creed IV: Black Flag oficjalnie zaprezentowany zostanie jutro, ale o grze już teraz co nieco wiemy. Znamy datę premiery, widzieliśmy zwiastun (a wcześniej okładkę), a teraz do kompletu dostaliśmy pierwsze obrazki. Jest na nich wszystko, co prawdziwemu wilkowi morskiemu do szczęścia potrzebne - m.in. bitwa morska oraz abordaż. Nie brakuje też lądowych przygód...











Swoją drogą, jak myślicie - to kontrolowany wyciek czy ktoś Ubisoftowi wywinął numer?

źródło : •• Gamezilla - serwis o grach
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Wyciek materiałów z Assassin's Creed IV: Black Flag trwa
Od pewnego czasu zaczynam się zastanawiać czy to czasem mnie nie mylą się nazwy, wszak wyczuwam różnicę między nazwą "Kampania reklamowa" i "Wyciek materiałów".
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
Wyciek czy nie wyciek, ale dżungla mi się podoba :)
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Przecież wiadomo że wszystko kontroluje Ubisoft. Zwykła zagrywka marketingowa. A pikanterii dodaje fakt, że DOKŁADNIE rok temu, o tej samej porze również wyciekły obrazki - z Assasyna 3 oczywiście - http://xboxforum.pl/aktualnosci-9/pierwsze-obrazki-z-assassins-creed-iii-niepotwierdzone-125303/
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Notka z zakon-ac.info
"W Sieci ukazała się garstka nowych grafik koncepcyjnych z ogłoszonej niedawno i planowanej na koniec października nowej części Assassin's Creed - Black Flag. Wbrew powszechnej opinii, nie są to zrzuty ekranu z gry."
Także proszę nie gadać, że obleśna grafika, nic się nie zmienia itp bo to są tylko koncept arty. Przejrzyjcie ten mój temat sprzed roku, który podlinkował K0TAKU, mimo wszystko gra się różniła od tych grafik.

A co do zdjęć, Assassin's Creed to jednak Assassin's Creed, jaram się. Jaram się na myśl uczucia, gdy pierwszy raz jesteśmy w nowym mieście, wszystko takie nowe, takie świeże, nie wiadomo co podziwiać, na co zwrócić uwagę, gdzie pobiec, co robić, co przyjdzie nam przeżyć w murach tego miasta.

Przy okazji, plotki mówią, że AC IV BF jest robione przez nowe studio Ubisoftu, więc nie powinien to być taki odgrzewany kotlet jak myślicie. Z drugiej strony, Activison pokazało nam, że inne studio (Treyarch, Infinity Ward) wcale nie musi oznaczać jakiegoś powiewu świeżości... A Assassin's Creed IV Black Flag i tak się sprzeda w 10 milionach sztuk z palcem w nosie :)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
lubię takie pirackie klimaty. faaajnie :)
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
Takie coś mnie nie kręci. Nie chcę być jednosobową armią, która nagle zmieni oblicze wojny i wygra świat bo coś takiego z sukcesem robi przez ostatnie 5 lat Call of Duty. Seria AC pociągała mnie zawsze swoją tajemniczością, grobowce w AC2, wnętrza kościołów, siedziby Templariuszy, RZYM, Leonardo da Vinci - cała masa tajemniczości. Co takiego ciekawego może być będąc piratem? Co, tym razem Templariusze będą chcieli odnaleźć zakopany skarb Czarnobrodego :dejection: ? śmiech na sali. Imo AC3 to najgorsza odsłona tej serii, zobaczymy, jak będą gameplaye z Black Flag to zobaczę, ale w ciemno na pewno nie kupię.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Na obrazkach zawsze wszystko pięknie ładnie wygląda :D chce gameplay :D
Ale coś czuje, że będzie lepszy od AC III.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja chce czegoś nowego, przełomowego w serii!!!
Może niech przejdą do bardziej współczesnych czasów ( ciekawe jak by to wyszło )
 

DezMaister

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra zaczyna robic sie juz nudna
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
wedlug mnie tez troche za szybko robia mogli by z 2 lata przerwy zrobic i wrocic w pieknym stylu ,ale zobaczymy jak bedzie jakies gameplay bo moze byc dobra cześć
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
To w nią nie graj...
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Gierka może być przednia ale pod jednym warunkiem - więcej nowości. Żeby nie iść tym utartym schematem i dawać tylko nowe lokacje.
Główny bohater też zapowiada się nieźle ale wszystko wyjdzie w praniu.
 

Krawol

Banned
Użytkownik
kurde mogli by dać inną nazwę np. Pirates
i zrobić troszkę inną grę. Żeby zostawili klimat Assassyna takim jakim był w 1 czy 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
kurde mogli by dać inną nazwę np. Pirates
i zrobić troszkę inną grę. Żeby zostawili klimat Assassyna takim jakim był w 1 czy 2
Mogliby ale nazwa "PIRATES" nie przyciągnie tak ludzi jak nazwa "ASSASSIN'S CREED".
 

nemesis48

Banned
Hmm dla mnie AC 3 jest zabugowaną klapą najlepsza część jak dla mnie to pierwsza później druga a black flag hmm jak będzie się toczyć bitwy morskie to ja odpadam jakoś mi sie nie podoba pływanie statkiem w AC
 

Do góry Bottom