1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze oceny Brink

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 10, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Brink dosłownie za chwilę pojawi się na amerykańskich półkach sklepowych, Europa dostanie grę w najbliższy piątek. Zagraniczne media zdążyły już zrecenzować FPS-a Bethesdy. Jak wypadł?

Zróżnicowanie. Jest dużo "ósemek" co sugeruje co najmniej bardzo dobrą grę. Obraz psuje IGN z 6/10 i Joystiq z 2/5. Poniżej kompletna lista pierwszych ocen.

Joystiq – 2/5
    IGN – 6/10
    Eurogamer – 8/10
    1UP – D
    Destructoid – 7.5/10
    Gaming Today – 88%
    JPS – 3/5
    GamesRadar – 8/10
    CVG – 8/10

Oceny są dosyć zróżnicowane. Bethesda jednak się nie zraża i zapowiada piątkową premierę gry na Starym Kontynencie. Jest o tyle ważne, że sieciowy FPS wyjdzie przed wystartowaniem PSN. Duża część graczy może z tego powodu zrezygnować z Brinka na rzecz jakiejś singleplayerowej gry. Ciekawe, czy sytuacja PSN odbije się na wynikach sprzedaży gry?

Źródło : Brink reviews go live – get all the scores here | VG247

2. Lotnik421 Xbox One

3. zlyczarny

zlyczarny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem może pod multiplayera rozwija skrzydła, a nie ma ani split screena ani system linka, ale single player jest bez sensu żadnej fabuły, zadania typu ochroń drzwi, wyprowadź człowieka, psujące się animacje wspinających się... Już lepiej odpalić Borderlands ponownie.

4. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po ocenach widać że słaby średniak (IGN,Joystiq) gra tylko nastawiona na multiplayer

5. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra jest... dziwna. Fabuły praktycznie nie ma. "Zadania" typowo pod multi, problem z ładowaniem textur (nawet grając z dysku). Dla mnie 3+/5.

6. BarakaPL

BarakaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    Dokladnie..gra typowo pod multika.gram od piatku..dla mnie rewelacja.Misje SP moze sa podobne do siebie, ale mozna je przechodzic z przyjaciolmi, niekoniecznie z botami. Zgranie zespolu wskazane.
    Dodatkowo cisnienie podnosi fakt, ze kazda misja jest na czas. Brak odpowiedniej taktyki i misje trzeba zaczyna od nowa. Przejscie gry w stylu rambo odpada. Na poziomie normal przeciwnicy daja mocno w du....e.

7. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    Ci co chca kupic pod wplywem recenzji to teraz nie wiedza co zrobic... Ja odpuszczam narazie

8. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grając samemu gra jest słaba, ale jak się gra z prawdziwymi ludźmi (a szczególnie ze znajomymi) to jest znacznie fajniej ^^

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak dla mnie tytuł dobry, nie wiem czemu IGN taką niską notę dał. 8/10 zasłużone

Wczytywanie...

Poleć forum