1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze oceny Child of Light - warto?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od wielu tygodni zachwycałem się wraz z naszymi czytelnikami oprawą Child of Light. Gra debiutuje na rynku już w tym tygodniu, więc dzisiejszy piękny dzień to najlepszy moment, aby przyjrzeć się opublikowanym recenzjom. Jak prezentuje się najnowsze dziecko Ubisoft Montreal? Całkiem nieźle.

Właśnie przeglądałem recenzje i jestem pewien, że w niedalekiej przyszłości ten tytuł trafi na moją konsolę. Dziennikarze niemal jednoznacznie doceniają ciekawą fabułę, wyśmienitą grafikę i dobre udźwiękowienie. Skromny prztyczek w nos produkcja otrzymała za infantylny charakter opowieści, ale w zasadzie mogliśmy się tego spodziewać. Interesującymi rozwiązaniami są elementy RPG, ale pojawiły się głosy, że ten aspekt rozgrywki został potraktowany po macoszemu. Gra według pierwszych opinii nie jest za trudna, jednak pamiętajcie, że jest to pozycja bardziej nastawiona na opowieść, niż na długie godziny walki o przetrwanie świata.

Zestawienie ocen:

• GameSpot 8/10
    • Edge 5/10
    • Polygon 6.5/10
    • Eurogamer 8/10
    • Game Informer 8/10
    • Videogamer 9/10
    • CVG 8/10
    • Destructoid 8.5/10
    • TheSixthAxis 10/10
    • RPG Site 9/10
    • Gamreactor 9/10