1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze oceny GTA V - niszczyciel od Rockstar zbiera plony

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 16, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W sieci pojawiły się prawdziwy wysyp ocen chyba najbardziej wyczekiwanej gry tej generacji, Grand Theft Auto V. Tak jak można było się spodziewać, recenzenci w ogromnej większości pokusili się o noty z samego szczytu skali.

Poniższa lista obfituje w "dziewiątki" i "dziesiątki", gdzie z szeregu zgodnych opinii wyrwał się jedynie serwis The Escapist. Na Metacritic GTA V w wersji na Xboksa 360 może się w tej chwili pochwalić średnią 99% (pod uwagę jak na razie wzięto 9 recenzji). Wprost wybornie.

Nic pozostaje nic, jak tylko szykować się do nocnej premiery lub z utęsknieniem wyczekiwać jutrzejszej wizyty kuriera i samemu przekonać się o boskości nowego dzieła Rockstar.

The Escapist – 3.5/5
    Polygon - 9.5/10
    Eurogamer – 9/10
    CVG – 10/10
    IGN – 10/10
    Joystiq – 4.5/5
    OXM – 10/10
    OPM -10/10
    Edge – 10/10
    Kotaku – Yes
    DigitalSpy – 5/5
    Eurogamer.de – 10/10
    GameInformer – 9.75/10
    GamesVillage.it – 9.8/10
    Destructoid – 9/10
    GiantBomb – 5/5
    Gamereactor – 10/10
    Gamespot – 9/10
    GodisaGeek – 10/10
    Videogamer – 10/10
    Akihabarablues – 100/100
    Xbox 360 Achievements – 100/100
    LaPS3.com – 100/100
    Eurogamer.cz – 10/10
    NowGamer – 9.5/10
    USGamer – 4.5/5
    Gamesurf.it – 9.5/10
    Games.it – 10/10​

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxforu

xboxforu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ciekawi mnie ta pierwsza stronka i ocena 3.5/5???

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie , niedostanie bana!!! nikt nie dostał oprócz tego co wrzucał foty na instagrama!

a co do tematu

Imperial BoRo- 97/100

5. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Tego można było się spodziewać, gra fajna chociaż czegoś mi w niej brakuje..
    Może to wina tego że grywam ostatnio w Saint's Row 4 i trochę luźniejsze podejście do tematu.
    I tak najbardziej czekam na GTA Online, tryb Multiplayer w Max Payne 3 podobał mi się bardzo,
    tutaj otrzymamy jeszcze otwarty świat i grę ze znajomymi co bardzo jest na " + ".

PS.

Zapraszam osoby które zaopatrzyły bądź dopiero planują zaopatrzyć się w swój egzemplarz GTA V, do wpisywania się w poniższym temacie.
    Jeżeli planujecie grywać w tryb multiplayer to znajdziecie tam osoby (z forum) które również są chętne do wspólnej gry.

Kliknij mnie...tylko delikatnie..

6. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwszy raz mogę uwierzyć że oceny gry nie są sponsorowane :p

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a ja bym sie klocil z tymi ocenami, bo o ile gra jest bardzo dobra to model jazdy znaczaco obniza przyjamnosc z gry i oceny powinny byc nizsze

4 użytkowników lubi ten post.
  8. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Trochę dziwne jest oceniać gre przed porządnym jej ograniem. Ja po godzinie grania w GTA IV dawałem jej 9/10 po ograniu około 20 godzin umierałem z nudów i dałem sobie spokój z Panem Niko Bellicem i nie dałbym poprzedniej części więcej niż 6/10.

9. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tydzień nie wystarczy ? Takie magazyny dostają swoją kopie gry do testowania przed premierą, nie zawsze jest to pełnika a nieraz tylko takie lepsze demo ale mają sporo czasu by przetestować.

10. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wlasnie wrocilem ze swoja kopia z Media Marktu. Co ciekawe w pudelku (zwykla edycja) znajduje się kod na sterowiec i mapka Los Santos. :) Widze, ze preorderowcy zostali niezle wydymani, bo mieli dostac "ekskluzywny" sterowiec i tansza gre, czyli jakies 220zl. Nie dosc, ze kazdy bedzie mial ten sterowiec, to jeszcze przeplacili jakies 20zl, bo w Media Marktach itp. po polnocy sprzedawali za 199zl...

11. hamasz

hamasz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Polska wersja tłumaczenia po prostu miażdży! Jeśli ktoś powie, że to kit to wyzywam na ubitą ziemię, a później będę ujeżdżał jak rolnik czekający na dopłaty:D

1 osoba to lubi.
  12. Skyfall1995

Skyfall1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    I tak wiadomo z GTA 5 online będzie wymiatało i nie znudzi nam się przez kolejny rok :)

Wczytywanie...

Poleć forum