1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze podłączenie kabla od internetu do Xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Generic, Marzec 12, 2014.

1. Generic

Generic Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam Xboxa 360 Falcon 2008 z LT 3.0. Przed podłączeniem go do sieci chciałbym upewnić się na 100% żeby później nie było rozczarowań. Głównie chodzi mi aktualizację. Czy jeśli zainstaluje mi najnowszą aktualizację 2.0.16547.0 (wydana 2 miesiące temu) to nie usunie mi przeróbki? Czy warto w ogóle aktualizować - czy z Xboxem nie jest tak jak z iPhonem z każdą aktualizacją staje się co raz bardziej wolniejszy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Jeśli masz dasha powyżej 1236489 to ci nie usunie przeróbki i po aktualizacji xbox nie zamula

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK

Zrób to co na obrazku a potem przeczytaj swój post kilka razy.

Generic - śmiało możesz wgrać tę aktualizacje.
    Nic się z konsolą nie stanie.

Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz pograć w najnowsze gry ( XGD3 ) musisz je odpowiednio nagrać.
    Poradnik jest na forum.

5. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Sam tak zrób WYMODEROWANO jak wstawiłeś na tym swoim obrazku spytał się czy może aktualizować to ku napisałem od jakiego dasha nie wywala przeróbki, i się spytał cz będziesz mulił, to mu odpowiedziałem więc nie wiem po co mi tu z takimi obrazkami wyskakujesz

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    O czym Ty mówisz ?? - masz u siebie taką wersję dash'a ?? - Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
    PS. Warn za brak kultury.

http://xboxforum.pl/dash-200/czy-aktualizacja-usunie-mi-przerobke-czytaae-1st-post-150688/

7. Generic

Generic Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam 2.0.16537.0 więc z tego co wyczytałem w podanym poradniku raczej nie powinno nic się stać. A co jeśli chodzi o aktualizację do GTA V. Jeśli mam pirata to mogę go aktualizować? Czy w ogóle możliwe jest w granie w pirata online?

8. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Tak jest możliwe. Możesz spokojnie aktualizować.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

9. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Jeśli masz LT 3.0 oraz poprawnie nagrane gry ihasem to jest niemal zerowa szansa na dostanie bana. Ihas nagrywa kopie gier 1 do 1 i M$ nie jest w stanie sprawdzić czy jest to oryginał czy pirat . :) Ja gram na live od ok. 2 lat i jeszcze nic nie było. graj online i ciesz się darmowymi DLC do GTAV bo nie zawsze będą! ;)

Wczytywanie...

Poleć forum