1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze połączenie z Xbox Live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez darekk89, Listopad 20, 2008.

1. darekk89

darekk89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dziś zakupiłem konsolę Xbox 360 Arcade z Lipca tego roku. Pierwsze co chciałem zrobić to połączyć się z Xbox Live i założyć tam konto, a następnie pobrać nowy dash do niej. Problem tkwi w tym, że nie mogę nawiązać połączenia z siecią. Mam internet w Netii - przewodowy. Jak mam skonfigurować połączenie w konsoli?, bo teraz wyświetla mi, że karta sieciowa jest odłączona i nie może nawiązać połączenia. Klucz błędu to: W:0000-0000 X: 8000-0011 Y: 0000-0000 Z: 0000-0000. Proszę o pomoc krok po kroku jak ustawić połączenie, by w końcu zalogować się i pobrać nowego dasha. Dzięki z góry za odpoiwedzi. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum