1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze porównanie grafiki GTA V na PS3 i Xbox 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 16, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Chyba nikt nie jet zdziwiony tym, że GTA V na poszczególnych platformach jest do siebie porównywane, prawda?

Za graficzne zestawienie zabrał się jeden z użytkowników forum Reddit, który miał okazję zagrać w GTA V zarówno na PS3 jak i na Xboksie. Wnioski, jakie wysnuł są następujące: na konsoli Microsoftu nieco lepiej wygląda nieco bardziej szczegółowa roślinność oraz niektóre cienie. PS3 z kolei trochę lepiej radzi sobie z rysowaniem tekstur. Patrząc jednak na zaprezentowane obrazki trudno rozstrzygnąć, która konsola ma przewagę. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że gra wygląda niemal identycznie (nie licząc roślinności na Xboksie, która jednak dość mocno rzuca się w oczy).

Zobacz porównanie GTA V na Xboksie 360 i PS3

Tak czy siak - GTA V wygląda naprawdę dobrze i wydaje mi się, że rozwinie skrzydła do końca na nowoczesnych pecetach i nowej generacji. Bo w to, że gra pojawi się na tych platformach wątpliwość mieć jest coraz trudniej - nie ma dnia bez kolejnych przesłanek na temat rychłej zapowiedzi nowych wersji.

Jak waszym zdaniem poszczególne platformy wypadły w tym zestawieniu? Widać różnicę? Moim zdaniem nawet jeśli tak, to nie wielką, a najważniejsza i tak jest dla mnie wydajność gry.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Wygląda wspaniale no cóż tylko czekać do środy bo kurier dopiero wtedy mi przywiezie ale to tylko jeszcze jeden dzień:D

4. temporary

temporary Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grałem dosłownie przed momentem na Xboxie, i co jak co, ale grafika jest paskudna w porównaniu do tych wszystkich trailerów i gameplay'ów. Być może pomimo oznaczeń pada pochodziły one z PC?

5. xboxforu

xboxforu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    predzej z nowych konsol albo podrasowane... ja bym nigdy w zyciu nie narzekal na grafike jest mega nie mowiac juz o wieku konsol

6. cr4ven

cr4ven Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wro/Btm
    Grafika jak na wiek konsol i ogrom lokacji jest naprawdę dobra - problem jedynie z minimalnym doczytywaniem tekstur, spotkałem się może z tym w 2-3 momentach.

7. Sztandi

Sztandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    graficznie nie jest zle tylko masakryczny spadek fps jak plywamy a co do swiata jest ogromny ;D

8. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwsze co po spojrzeniu to zobaczyłem szczegółowość liści palmy :)

9. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma różnicy generalnie ale xbox ma lepsze te drzewa. I po co tych rdzeni tyle w tym ps3.

10. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lepsze drzewa na xboksie, reszta bez różnicy.

11. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    No, różnica jest tylko w liściach palmy. Dzięki czemu xbox360 wygląda lepiej. Poza tym jest tak samo.

12. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Może to zdjęcie wykonano w trakcie doczytywania tekstur na PS3. Kto wie. No cóż, jak wyjdzie GTA V na nową generację to się pogra. Żal mi teraz wydać 200 zł na grę niemal w przed dzień premiery nowej generacji.

Wczytywanie...

Poleć forum