1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze potwierdzone szczegóły dotyczące Call of Duty 8

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Sierpień 14, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wszyscy wiemy, że za rok do sklepów trafi kolejna gra z serii Call of Duty. Studiem
    odpowiedzialnym za tę produkcje jest Sledgehammer Games - w skład tego teamu wchodzą byli twórcy Dead Space. A czasami, w których przyjdzie nam walczyć nie będzie jednak kosmos, tylko okres od II wojny światowej, do teraźniejszości. No i to byłoby na tyle.

źródło - CALLOFDUTY.PL

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No dobra dobra, ale mam nadzieje że dadzą jakiś podtytuł zamiast "8".
    Oby było dobre :p

4. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    A właśnie pamiętam że były jakieś plotki, że BO miało być właśnie w takich różnych okresach czasowych. Jednak wychodzi na to, że CoD 8 będzie taki. No i może dobrze :D
    W plotkach było też coś o zamachu na JFK...
    Ale zobaczymy, czekam na więcej informacji.

5. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Ja bardziej czekam na battlefield 3 :)

6. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Jaja sobie robią chyba, nawet Black Ops'a nie ma a ci już myślą o 8-mej części, a będą CoD'y wypuszczać aż do końca świata...

Mam to samo.

7. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    Okres II wojny światowej oczywiście tak,czasy teraźniejsze to już dziękuje,postrzelałbym sobie do "niemiaszków" w jakiejś odlotowej graficzce.
    ps:ciekawe jak wyglądałby multi w COD8 , pierwsza mapka REICHSTAG a nastęna AFGHAN-błeeeee zero klimatu.

8. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ciekawe jak Sledgehammer Games się sprawdzi, ale ja mam mieszane przeczucia...

9. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mnie w call of duty brakuje tylko kompletnej kampanii wojny wientamskiej , II wojna już jak dla mnie temat wyczerpany, teraźniejszość to głownie fikcyjne konflikty. Przecież oblężenie Sajgonu podczas operacji Tet, hueye latające i przywożące żołnierzy to był by fajny klimat.

10. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wreszcie zrobią porządnego COD, a nie takie ****rele z super broniami. Temat wyczerpany? Tak, ale jeżeli odpicują to w dobrej grafice (MW2) + realistyczne bronie i dmg (nie jakiś taki arcade tylko na pierwowzór COD 2 tam żeby zabić trzeba było nacelować trafić, a nie strzelać magazynkiem full auto aż ziomek padnie). No i nie jakieś kosmiczne snajperki tylko zwykły monsin nagnat Lee itp.. Ładny realistyczny zoom i można grać :D. Dać jeszcze możliwość postawienia dedyków + mody .. To było by miodzio.

11. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Strzelanie do czarnych zombie w mundurach niemieckich hehe.

Wolę okres II wojny światowej niż teraźniejszość.

Czekam na B3...

12. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O nie. WaW mnie znudziło, podziękowałem w połowie gry. Za to Modern Warfary przechodziłem po kilka razy. Zdecydowanie wole teraźniejszość. No nic, trzeba czekać na BO i MW3.

13. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    II wojna światowa to jest to lecz multi lepsze jest ze współczesnymi broniami:p Nie podoba mi się pomysł z połaczeniem czasów II wojny światowej z teraźniejszością:/

14. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    A mi tak pomysł bardzo się podoba. Mogłoby być tak, że na początku gramy w czasach II Wojny Światowej jakimś Amerykańcem i ktoś go zabił. On miał syna. Jego syn chce pomścić śmierć ojca. Zaczyna się gra w czasach teraźniejszych. Rozpoczyna się III Wojna Światowa. Syn dowiedział się kto zabił jego ojca. Itd, itp takie coś by mi się podobało . Ale mnie dzisiaj wzięło na poezje .

15. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wyłącz komputer, idź do kościoła.

16. Toczygroszek

Toczygroszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ha! II Wojna Światowa zakończyła się w 1945 roku.

Załóżmy, że ten "Amerykaniec", którego ktoś zabił miał jakieś 30 lat i został zamordowany pod koniec wojny, no, powiedzmy, że w 1943 r.

Przypuścmy też, że jego syn w roku zakończenia wojny ma jakieś 5 lat, a morderca jego ojca też jakieś 30. Mamy rok 2010, wybucha 3 Wojna Światowa.

Zakładając, że i syn, i zabójca przeżyli wojnę, to morderca ma lat 95, a syn 70.

No to się sobie zemścimy.

Jako broni będziemy mogli użyc naszej laski, która służy nam bardzo dobrze do pomocy przy chodzeniu. W jaki sposób? Wystarczy kilka razy stuknąc tego huligana po głowie. A nóż się przewróci i nie wstanie.

Haha, rozbawił mnie Twój post :D Dzięki kolego.

17. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Pomysł z pewnością oryginalny ale czy wypali? Sledgehammer musi znaleźć jakiś sposób na połączenie fabularne misji z dwóch różnych czasów. Fajnie by było gdyby misje wykonywane w przeszłości miały wpływ na wydarzenia w teraźniejszości. Wyobraźcie sobie, że najpierw gramy jako żołnierz Niemiecki i wygrywamy bitwy, które były przegrane. W przyszłości zupełnie nowy konflikt, może WWIII?

18. RastaJamrock

RastaJamrock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sadowiec
    Podsumowując: Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone...
    Mam nadzieję, że nie odwalą kichy.

19. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Call of Zombies, doobrze trzepią kasiore z tego COD'a, niech robią, ja pogram

20. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Mam tylko nadzieję że będzie graficznie i lepiej rozgrywkowo zrobiony niż modern 2. Ale kokosow sie nie spodziewam chociaż wiem mam nadzieję że te może studio jest dużo lepsze od tego starego które robio według mnie słabsze produkcje

21. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja wierze, że chłopaki ( i dziewczyny ) z Sledgehammer Games dadzą rade. To będzie ich pierwsza przygoda z Call Of Duty. Wstępnie fabularnie wypada świetnie, po raz pierwszy w FPS-ach będzie połączenie II wojny z czasami współczesnymi. Ale zobaczymy, do premiery półtorej roku, narazie chyba tylko obmbyślili fabularną częśc gry. Narazie czekamy na Black Opsa, więc o COD8 możemy póki co - zapomniec. Mam nadzieje, że jeszcze w tym roku zobaczymy trailer COD8, jak i single, jak i multi. pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum