Pierwsze przerobienie konsoli

emerica

Świeżak
Świeżak
Witam posiadam konsole xbox 360 slim 4 gb + 120 gb dysk ktory dokuupilem , konsole kupowalem w 2010 r i teraz postanowilem ją przerobic , i teraz mam kilka pytan ,

1 jaka kupic nagrywarke do wypalania gier na xboxa

2 czy po przerobieniu konsoli bede mogl dalej instalowac gry na dysk ??

3 jakie kupowac plyty do nagrywania bo teraz gry zajmoją po 10 gb i wiecej

i teraz najwazniejsze :)

4 jestem typem gracza ktory lubi kolekcjonowac gry i po pewnym czasie znowu je przechodzic , jesli np nagram sobie 10 plyt z grami a pozniej wyjdzie kolejna aktualizacja potrzebna do gry w nowe tytuły to czy te wczesniej nagrane dalej będą działały czy juz nie ?
 

Tofu212

Banned
1)liteon ihas rewizja b (model znajdziesz na forum
2)jak nagrasz ihasem xgd3 to tak
3)nie ma takiego dużego dvd takie gry są 2płytowe
4)przeważnie jak wychodzą nowsze zabezpieczenia xgd3 jest takie ,że nie działa xgd2 chodzą cały czas.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
1. Jeśli znajdziesz Liteon Ihas 124 B to bierz go, a tak to może być każda inna
2. Jeśli nagrasz Ihasem to idzie normalnie instalować, jeśli nagrywasz zwykłą nagrywarką to musisz zastosować trick z MP3 i będzie można zainstalować.
3. DVD+R DL (dwuwarstwowe) 8.5GB, większość poleca płyty Verbatim, ale również inne działają
 

emerica

Świeżak
Świeżak
tofu212 moglbys lepiej wytlumaczyc punkt 4 bo jestem w tym raczej początkujący .
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
To zależy np. przy zmianie z LT+1.9 na LT+2.0 nic nie trzeba było nagrywać od nowa, a przy zmianie z LT+2.0 na LT+3.0 trzeba było XGD3 wypalać na nowo, bo trzeba było wgrywać topologydata.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Co do 4 pkt. jak lubisz kolekcjonować i potem nie mieć problemu z odpaleniem ich to nie wgrywaj LT tylko zrób sobie RGH na tej slimce. O RGH poczytaj na forum.
 

emerica

Świeżak
Świeżak
czyli jak sądzicie jaki będzie najlepszy wybór ? jak teraz przerobie mojego slima i dam najnowszą aktualizacje to będe mogl normalnie odpalic starsze gry ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
czyli jak sądzicie jaki będzie najlepszy wybór ? jak teraz przerobie mojego slima i dam najnowszą aktualizacje to będe mogl normalnie odpalic starsze gry ?
Dash 14719 --> LT 3.0 i póki co wszystko będzie działało.

Jeśli nie chcesz grać online, to najlepszym rozwiązaniem będzie RGH.
 

emerica

Świeżak
Świeżak
czyli przerabiając konsole tak (Dash 14719 --> LT 3.0 ) beda mi dzialaly wszystkie gry ? te starsze i te najnowsze ?? to dla mnie wazne bo jak ponagrywam troche gier i bede chcial pograc po paru miesiącach to glupio będzie pobierac jeszcze raz takie 15 gb ;/

i moglbys wytlumaczyc mi w prostym języku czemu ten RGH będzie najlepszy ?

Raczej mi nie zalezy na graniu online bo caly czas mam konsole podpietą do neta a prawie nigdy nie gram online .
proszę o odpowiedz bo w tym tygodniu chcialbym oddac konsole do przerobienia a nie moge sie zdecydowac;/
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
czyli przerabiając konsole tak (Dash 14719 --> LT 3.0 ) beda mi dzialaly wszystkie gry ? te starsze i te najnowsze ?? to dla mnie wazne bo jak ponagrywam troche gier i bede chcial pograc po paru miesiącach to glupio będzie pobierac jeszcze raz takie 15 gb ;/

i moglbys wytlumaczyc mi w prostym języku czemu ten RGH będzie najlepszy ?

Raczej mi nie zalezy na graniu online bo caly czas mam konsole podpietą do neta a prawie nigdy nie gram online .
proszę o odpowiedz bo w tym tygodniu chcialbym oddac konsole do przerobienia a nie moge sie zdecydowac;/
1. Póki co wszystkie gry będą działały. Nie wiemy, czy MS nie wypuści nowej aktualizacji, która zaktualizuje zabezpieczenia i na przykład trzeba będzie nagrać te gry od nowa. Można powiedzieć tylko tyle: jeśli nie będziesz wykonywał żadnych aktualizacji konsoli, to wszystkie gry będą działały na 100%.

2. Uruchamiasz gry z dysku, darmowe DLC, gry Arcade, dodatki awatara itd. Nie musisz nagrywać gier na płyty - wystarczy zgrać je na dysk konsoli odpowiednimi programami.
 

emerica

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie , jeszcze takie jedno pytanie którą przerobke bys mi polecił ?? bo widze ze obeznany jestes w temacie ;)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Dzięki wielkie , jeszcze takie jedno pytanie którą przerobke bys mi polecił ?? bo widze ze obeznany jestes w temacie ;)
Jeśli nie zamierzasz grać online, to zdecydowanie RGH.
 

emerica

Świeżak
Świeżak
i na tym RGH tez będą działały wszystkie gry ?? nie trzeba zadnych aktualizacji ? i jak to jest z tymi DLC co pisales ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Twk dzialaja wszystkie gry, z hdd/usb/pendrive. Dlc takze działa

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
i na tym RGH tez będą działały wszystkie gry ?? nie trzeba zadnych aktualizacji ? i jak to jest z tymi DLC co pisales ?
Wszystko działa, tylko musisz poczytać kilka artykułów z działu Jtag/RGH i będziesz już wszystko wiedział.
 

Do góry Bottom