1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwsze szczegóły Mortal Kombat X - gra zadebiutuje na 5 platformach, mamy okładkę!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 2, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mortal Kombat X został oficjalnie zapowiedziany i w najbliższym czasie możemy oczekiwać wielu świeżutkich, gorących i niezwykłych informacji o tym tytule. Już teraz możemy ogłosić, że tytuł trafi na pięć platform, a w kwestii samej rozgrywki wypowiedział się Ed Boon!

Według pierwszych informacji gra trafi na półki sklepowe w przyszłym roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz Xboksa 360. Jednak wiodącymi platformami będą konsole nowej generacji i PC.

Ed Boon zapowiedział, że gra otrzyma całkowicie nowe tryby, postacie oraz silnik graficzny!
    Tytuł będzie posiadał innowacyjny system sieciowy, w którym będziemy w stałej rywalizacji – wszystkie starcia będą miały istotny wpływ na globalne rankingi. Warto odnotować, że po raz pierwszy w historii serii gracze dostaną wybór „różnych wersji bohaterów, co wpłynie na strategię i styl walki”.

Natomiast tak przedstawia się oficjalna okładka:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem szczerze nice !! :)

4. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    czemu 2015 :(

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Tego, że wyjdzie również na starą gen to się nie spodziewałem...Nie wiem kto zostanie poszkodowany takim stanem rzeczy.

6. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Mam nadzieję że będzie jeszcze więcej flaków i juchy niż w poprzedniej części i tak wiem jestem psychopatom :biggrin:

Wczytywanie...

Poleć forum