1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pierwsze uruchomienie czarny ekaran

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Jizah, Wrzesień 14, 2014.

1. Jizah

Jizah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam
    mam problem, przy pierwszym uruchomieniu konsoli xbox one na telewizorze wyświetla mi się cały czas brak sygnału, konsola chyba działa bo wydaje z siebie jakieś dźwięki, diody na konsoli i zasilaczu świecą na biało
    próbowałem zmienić kabel hdmi, zmienić wejście w tv oraz podłączyć pod inny telewizor ale nic to nie dało
    próbowałem również resetu obrazu do niskiej rozdzielczości, do którego instrukcję znalazłem na stronie microsotu, który to ma być rozwiązaniem problemu z czarnym ekranem po uruchomieniu, ale to też w niczym nie pomogło
    wszystkie kable sprawdzone i prawdopodobnie dobrze podłączone
    czy ktoś zna jeszcze jakieś inne rozwiązanie tego problemu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może w nie to wejście włożyłes hdmi przy konsoli?? Kabel hdmi w konsoli, musi być włożony kolo kabla od zasilacza.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ciężko stwierdzić. Wydaje mi się, że jedyne wyjście to gwarancja. Sprawdź jeszcze raz zmienić kabel od HDMI, posprawdzaj wtyczki czy są podpięte jak należy.

1 osoba to lubi.
  5. Jizah

Jizah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    poradziłem sobie już wcześniej ale to właśnie było to o czym napisałeś :), przyzwyczajenie z x360, że kabel hdmi jest na środku konsoli podpinany i nie zwróciłem uwagi na to drugie wejście :p teraz już wszystko działa, głupie niedopatrzenie :)

Wczytywanie...

Poleć forum