Pierwsze Uruchomienie i kilka pytań .

Altman1992

Świeżak
Świeżak
Witajcie ;]
W piątek zakupiłem xbox'a 360 slim 4GB i właśnie jutrzejszego dnia mam odebrać przesyłkę .
Zastanawiam się nad pierwszym uruchomieniem i mam kilka pytań do was z tego zakresu , jestem totalnie zielony jeśli chodzi o temat konsoli.
A mianowicie :
Muszę utworzyć jakiś profil gdy po raz pierwszy uruchomię konsolę ? Jest to skomplikowane ? Czy wymagane jest połączenie z internetem ?
Mam neostradę 2mb/s ADSL taki modem biały i czy gdy wyjmę przewód podłączony do tego modemu i podłączę go do konsoli to połączy mi się prawidłowo z siecią ? Czy trzeba wykonać jeszcze jakieś operacje jeśli tak to jakie ?

Z góry dziękuje .
 

tomek147-13

Użytkownik
Użytkownik
modem masz do usb w kompie podłączony? Jeśli tak to kup kabel ethernet i od kompa przeprowadź do xboxa, uruchom połączenie na kompie i wtedy bedziesz mial neta. Ustawianie sieci włącza się na początku;p
 

xAmpeGx

Banned
zakładanie profilu masz na starcie xbox'a jest niewiarygodnie poste :) możesz oczywiście odrazu założyć profil xbox live gold na miesiąc za darmo (masz tak na 3 profile), internet 2mb powinien być dobry :) wystarczy że podłączysz do xboxa kabel ethernet zresetujesz modem (wyłącz i włącz) i włączysz xboxa i jesteś w xbox live ;)
 

Altman1992

Świeżak
Świeżak
Zgadza się mam podłączony do USB . Czyli potrzebuje kabla , w takim razie trza się zaopatrzyć :D
Przypomniało mi się jeszcze jedno pytanie , czy za pomocą kabla wizyjnego AV podłącze konsole do monitora LCD ?
 

xAmpeGx

Banned
jasne, jedyne czego potrzebujesz to przejśćiówka, nazywa się BIG BEN to taki kabel w którym masz wejście do xbox'a i potem nie masz chinchy tylko wejscie do kabla od monitora :)
 

Altman1992

Świeżak
Świeżak
ho ho to chyba na allegro będe musiał zrobić większe zakupy w dziale z kablami :D
 

xAmpeGx

Banned
lepiej idź do elektornicznego pobliskiego sklepu tam taki kabel będziesz miał mega tani i na metry i nie płacisz za przesyłkę tylko co za kabel :)
 

Altman1992

Świeżak
Świeżak
Cały dzień czekania i jednak jest ^^ myślałem że będą jakieś problemy z dostawą bo na necie piszą nieciekawe opinie na temat UPS ale na szczęście obyło się bez żadnego takiego incydentu ;] A więc tak , rozpakowałem paczkę , na samej górze znajdowały się dwie instrukcje niestety nie w języku polski . Potem konsola czarna matowa , wyprodukowana w wrześniu 2010 r to chyba nie szkodzi że akurat wtedy ? Uruchomiłem stworzyłem swój profil i przeszedłem dalej do menu . były trzy gry zainstalowane jakieś lipne. i w sumie to na tyle . A i podłączyłem pod EURO -złącze bo niestety mam starszy tv ;/ zaś monitor SAMSUNG SyncMaster 920n o przekątnej 19''.
Myślicie że w Neonecie kupie ten kabel VGA ? albo w Media Expert ?
 

szafran

Użytkownik
Użytkownik
Kabel VGA powinien być w czymś typu media markt lecz tam jest drogo, najlepiej poszukać na allegro lub w jakimś sklepie na mieście z konsolami.
 

Do góry Bottom