1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pierwszy 3rod zmniejsza ryzyko kolejnego?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wolo90, Styczeń 26, 2009.

1. wolo90

wolo90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema
    znajomy mi mowil ze jak konsola miala 3ROD i odzyla "sama" po czasie
    to bardzo zmniejsza ryzyko kolejnego roda
    i tutaj moje pytanie:
    czy jak juz konsola zalapala 3rod i sama sie "naprawila"
    to z konsola bedzie gorzej czy lepiej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pajka

pajka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Konsole raczej nie wyznają zasady - co cię nie zabije to wzmocni.
    Są sposoby na wyleczenie rroda (np sposób ręcznikowy) ale słyszałem że to naprawia konsolę na jakiś miesiąc.
    Ale z xboxami nigdy nic nie wiadomo myślę że powinieneś zadbać o chłodzenie np. wiatrak domowy skieruj na konsolę i cieszyć się że żyje. ;)

4. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    Według mnie nic się samo nie naprawi, więc dalej istnieje ryzyko że 3rod może się pojawić. Ciekawy jestem jakie zdanie mają na ten temat inni. :p

5. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Tylko nie próbuj żadnych domowych trików z ręcznikami itp. by naprawić x'a, ponieważ możesz go doszczętnie uśmiercić...moim zadaniem kolega troche przesadził, xboxy lubią się przegrzewać, a skoro Twoj sam się naprawił to pewnie roda załapał właśnie przez przegrzanie. I to go napewno nie wzmocni, jak napisał moj przedmówca, zadbaj lepiej o dobre chłodzenie i wymień paste chłodzącą na procku, jeżeli masz przerobiongo klocka.

6. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Według mnie po pierwszym RROD'zie wzrasta możliwość wystąpienia następnych, a co za tym idzie ? śmierć konsoli.

7. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    ja mysle, ze jak wyskoczy ci pierwszy i dasz do serwisu, ktory dobrze ci go naprawi + za dodatkową kase coś ci tam wstawią ( jakies chlodzenie czy cos ) to może to zmniejszych możliwość wyskoczenia drugiego roda

8. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Zależy z jakiego powodu pojawił się twój RROD.Jeżeli twoja konsola przeżyła pierwszego roda to nie znaczy że i ta konsola kiedyś musi paść.Z konsolą nigdy nie wiadomo może paść po tygodniu po miesiącu albo w ogóle.Nie ma co się bać jeżeli pokarzę ci się pierwszy rod a konsola przeżyje to jeszcze nic strasznego nie wiadomo czy ci padnie albo nie padnie.Zobaczy się po czasie.Nikt nie zna tu twojej konsoli i nie może przewidzieć przyszłości.

9. RastaGreen

RastaGreen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox po RODzie... kupic nowego czy schłodzić naprawionego?

Witam.
    Chciałem się dowiedzieć co myślicie o schłodzeniu Xbox-a po Rod w trochę niekonwencjonalny sposób. Mianowicie:
    - "Utopić go" w jakimś płynie nieprzewodzącym prądu (tak jak z PC robią):p
    - Lub przełożyć bebechy do obudowy od kompa...:rolleyes:
    A może lepiej sobie darować sprzedać go (to stara wersja z 2007r.) :( i kupić falcon: XBOX 360 ARCADE HDMI 65nm iXTREME 1.5 ExtraCena ! (547386352) - Aukcje internetowe Allegro
    Z góry dzięki.

10. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    :DJa bym go powiesił .

Sprzedaj go jeżeli ktoś go jeszcze kupi :p i kup nowego

11. Dyninio

Dyninio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyjac bebechy i do lodowki :D
    A mam inne pytanie gdy oddam konsole z rodem do serisu microsoftu to na czym polega naprawa ( stara wersja konsoli )??

12. manhunt13

manhunt13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Inowrocław
    Włożenie go w olej mineralny nie wchodzi w grę jeśli masz dysk.
    A pomysł z lodówką jest idiotyczny bo ci lodówka padnie.

13. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    jak juz raz sie rpzegrzal to chyba niezacznie sie chlodzic-.-? a sposob z recznikiem tylko bardziej rozgrzeje nasz sprzet;]

14. dawidoff0

dawidoff0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam już 3 konsole 2 pierwsze dostałem za darmo z telefonami w uk były to pierwsze modele pierwsza chodziła rok bez awarii potem pojawiły się 3 diody wysłałem do microsoftu odesłali i zapytali poco ja wysłałem bo konsola była dobra i chodziła jeszcze 7 miesięcy potem znowu pojawiły się 3 diody wyslalem do serwisu w polsce naprawli chodzila miesiac i kupilem nowa i chodzi elegancko a 2 konsola z uk używal kumpel chodzila prawie 2 lata były problemy z napedem ale w koncu pojawily sie 3 diody i wiedzac ze jest to tragiczne dla konsoli zawinelismy ja w recznik i pod koldre na 20 minut chcielismy sprawdzic ten eksperymet bo kumpel i tak mial juz nowego xboxa i zadzialalo wlaczyla sie i chodzila ale 20 minut hehehehe potem sie wieszala az w koncu pojawily sie diody tak ze dla nie dowiarkow ta metoda jest do bani !!!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum