1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy Crysis zmierza na Xboxa 360?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez KunKwatPL, Lipiec 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KunKwatPL

KunKwatPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    L-ew
    O nowych grach bardzo często dowiadujemy się… przypadkiem. Organizacje przyznające kategorie wiekowe nie chronią zbyt dobrze swoich danych i zdarza się, że taki Crysis na Xboxa 360 zostaje ujawniony przez South Korea Game Rating Board.

To oczywiście nieoficjalna i niepotwierdzona wiadomość, ale VG247 sugeruje, że ponownie nadciąga pierwszy Crysis. Byłoby to z lekka zaskakujące, bo oryginał został wydany w 2007 roku wyłącznie na pecetach. Kto wie, może chodzi o konwersję na Xbox Live Arcade za 1200 MSP? Myślicie, że to możliwe? I dlaczego tylko na 360?

Więcej na www.Gryzownia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeśli będzie w wersji pudełkowej za 179zł to ja podziękuję.

4. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
    A czy "fabuła" dwójki to kontynuacja jedynki (w żadną nie grałem)?
    Jak tak to lipa :(

5. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    A ja bym zagrał w to chętnie na konsoli.

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    hmm... jak za MSP to może się skuszę... może jeszcze dodatek się ukarze na x'a
    To że tylko na X'a będzie pierwsza część Crysisa to nie trzeba dużo myśleć.... M$ i skromny budżecik :)

7. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Nie, jest to osobna historia.
    A w pierwszą część nie zagram.

8. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Na pewno jeśli zrobią to nie za 200zł. Tylko jakieś pacany by to kupiły ;d

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Znowu jakieś plotki już dość ich mam ostatnimi czasy o wszystkim są plotki, co to berety dorwał się do internetu czy jak ?

10. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak osobna historia ? Jest to przecież pełnoprawna kontynuacja tylko, że z innym bohaterem głównym...

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Z tym że Crysis 1 ma do zaoferowania jedynie wspaniałą grafikę (mowa o PC), bo single ma przeciętny/słaby a multi to zrobiony na siłę, żeby Crytek powiedział ej! Nasz Crysis z wyczapistą grafiką ma tryb multi! Więc na konsole będzie "warto" go kupić gdy ktoś będzie chciał: przeciętny singiel, przeciętną grafikę, lamerski multik.

Edit: @Up, tak twoje zdanie to sprawa teorytyczna, w praktyce, Crysisa 1 i 2 wiąże postać Proroka (ale bardzo słabo), nanokombinezon i... to tyle. Nie trzeba grać w 1 by w pełni rozkoszować się 2. Praktycznie to łączą ich tylko tytuły, C1 całkiem inny model grania niż C2 (coś jak Bad Company 1 i 2, w tym pierwszym, zarówno BC jak i C teren był bardziej otwarty i było więcej możliwości, sequele tylko zawęziły rozgrywkę)

12. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Sam nie wiem czy zagrałbym w tę grę. Wydaje mi się , że poza świetną grafiką (której pewnie nie doświadczymy na X360) jest to gra przeciętna. Ale chociażby dla tej otwartej wyspy i atomówki chciałbym...zobaczymy.

13. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ta gra ma takie wymagania, ze obecnie 90% komputerow radzi sobie z ta gra na low/medium bez scin. Jedynka byla strasznie slaba.

14. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Podzielam zdanie Toucha, gdy pierwszy raz odpalilem Crysisa 1 i Crysisa 2 to na pierwszy rzut oka MOIM ZDANIEM sequel mial o wiele lepsza grafikie, 30 Fps spokojnie wystarczy do kampani w Crysisie 1 (w multi nie gralem) a wlasnie tyle fpsow wyciaga moj komp(full hd, full detale ale AAx4 nie x8) wiec z tymi wymaganiami nie jest tak zle w OBECNYCH CZASACH (az strach pomyslec co bylo 3 lata temu gdy ta gra wychodzila)

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Aha fajnie. Tylko że ktoś z Cryteka powiedział nie dawno po premierze Crysisa, że żadna konsola tej gry by nie ogarnęła. No chyba, że by wrzucili go na CryEngine 3. I tak bym nie kupił bo według mnie pierwsza część Crysisa to był jeden wielki benchmark.

16. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jest wiele takich "pacanów".
    Np.ile osób kupuje DLC do COD:BO które są do **** ?

Zagrałbym ale wolałbym zeby to była Arcadówka,a jak już w pudełkowej to w rozsądnej cenie.

17. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Eee tam. Na maxa u "niektórych" lajtowo chodzi :D

A tak w ogóle to nie wiem co widzicie w Crysis 2 - jedynka była dużo lepsza. Graficznie przewyższa dwójkę (bez Dx11), fabuła też ciekawsza się wydaję, a przede wszystkim mapy nie są tak zablokowane z każdej strony i ograniczane jak w dwójce (przez konsole) Jedynka jest jednym z lepszych fps'ów jakie wyszły :)

18. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Bo crysis 2 ma fabule liniowa dlatego teren jest ograniczony a jak chcesz wolnego terenu hex to zagraj sobie w Minecrafta :D Crysis2 jak grasz ma o wiele ladniejsza grafikie, krzaki pojawiaja sie dopiero "w przyblizeniu" notabene w C1 tych krzakow mozna spotkac praktycznie caly czas (chodzi mi o dzungle)

19. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Niech zajmą się nowymi produkcjami, a nie jakimś słabym odgrzanym kotletem z ziemniaków;)

20. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Np na moim pupilku :)
    Pamiętam jak od razu po premierze mogłem nawalać w Crysis'a na MAX,ale gra średnio przypadła mi do gustu jedyne co jest piękne w tej grze to grafika ;)
    Warhead już był lepszy.

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Kolega niech tu nie czaruje nas. Nie mogłeś po premierze (zwłaszcza że "od razu" to znaczy że bardzo blisko premiery) mieć komputera który uciągnąłby Crysisa 1 na Max, bo po pierwsze, taki komputer kosztowałby na tamte lata 3500-4000zł co najmniej, nie wiem jak u ciebie z pieniędzmi ale to nie istotne, gdybyś miał takiego kozak PCta to byś konsoli raczej nie kupował. A co ważniejsze, gdy była premiera Crysisa 1 to nawet redakcje miały problem by znaleźć komputer który by uciągnął tę grę, tak redakcje, mam w szufladzie numer z CD-Action z 2007 roku gdzie pisali że musieli długo szukać komputera na warunki Crysisa, niby nic ale halo, duża redakcja nie ma komputera do zrecenzowania gry! (Coś jakby żołnierz na misji w Afganistanie wyruszył na batalię bez magazynka/magazynków/amunicji) A ty akurat miałeś taki komputerek w swoim domowym zaciszu który dodatkowo wszystko ciągnął na ultra. Dla ścisłości, ja za swój komputer wydałem w 2011 roku 2000zł i dopiero teraz mogę Crysisa 1 wymaxować i normalnie grać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum