1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy dodatek do Portal 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Macireks, Kwiecień 28, 2011.

1. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Valve ujawniło informacje o pierwszym dodatku do gry Portal 2. Będzie nosił nazwę Lab Rat i ukaże się już niebawem.

Dzięki niemu dowiemy się co się działo pomiędzy obiema częściami gry. Prawdopodobnie będzie też zawierał kilka poziomów dla trybu kooperacji. Jest to bardzo dobre posuniecie ze strony producenta, ponieważ wielu graczy już przeszło Portal 2 i jest spragnionych większej ilości „wrażeń” . Szczególnie, jeśli będzie je charakteryzować wysoki poziom trudności.

Więcej na Pierwszy dodatek do Portal 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    A ja mam bana, nie zagram. Szkoda. Bo świetna gra...

4. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    To chamskie postępowanie z graczami. WYdawanie DLC zaraz po premierze. Świadomie łoją kase z biednych graczy. To już powoli standard i jest to żenujące.

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ehh, a myślałem, że chociaż Valve się nie sk***i.. a jednak.

Wczytywanie...

Poleć forum