Pierwszy dzień z RGH

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bashaneq

Świeżak
Świeżak
Witam,
Dzisiaj pierwszy dzień zapoznaję się z przeróbką RGH (wcześniej też miałem przerobiony ale z odpalaniem z płytek). Kompletnie się nie łapie w tym RGH. Odebrałem świeżo z serwisu - chyba wszystko mi wgrali co potrzebne. Jedyne co mi się udało zrobić to przerzucić zawartość płytki na dysk twardy w xboxie. I odpalić -> wchodząc w plik .xex. Nie widzę żadnych gier w zakładce gry. W free style manager widzę Games, Hdd1 i MUboot coś tam. Wcześniej miałem na dysku sporo gier nagranych i dysk jest zapełniony jak powinien, tyle, że nie wiem co jest czym :O. Wszędzie pełno folderów z cyframi i jak tu się połapać z tym wszystkim? Ratujcie mnie :(
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To na poczatek poczytac dzialy jtag/rgh. W usawieniach content dodac foder gry content/0000000 i zapisać, pobrać nxe2god odpalic. Wszystkie gry co miales zainstalowane pojawią się

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 
Zobacz w folder content 0000000 tam powinienes miec gry
 

bashaneq

Świeżak
Świeżak
Szukam już cały dzień jakiś info. Czytałem coś, żeby ustawić jakąś ścieżkę, żeby własnie gry odpalało. A gdzie są ustawienia content ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wiecej zajelo napisnie postu niz szukanie. Popatrz w opcjach, roznie zaleznie od skina

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

key

Użytkownik
Użytkownik
bashaneq - wchodzisz w ustawienia FSD (mam skórkę PL, więc podaję PL, potem 2 opcja od góry "ustawienia wyśw", 5 opcja (ostatnia) "ścieżki", potem Y na padzie, zmień scieżkę na Hdd1:\Content\00000000000000000.... (dużo zer). Możesz też sobie zmienić głębokość skanu na 10, wtedy na pewno znajdzie. Nie zapomnij zapisać. Potem musisz poczekać, najlepiej restart, gdy wciśniesz gałkę prawego analoga, będziesz widział co się skanuje, poczekaj aż skończy, znowu restart i powinno być. Uff ;-)

Analogicznie podajesz sobie ścieżkę do dysku USB, tylko tam nie musisz już się bawić w Content\00000000..., ustawiasz sobie foldery z grami jak Ci pasują.

P.S. Jeśli masz gry zainstalowane na dysku w konsolce, to wejdź w Narzędzia->Menedżer plików->HDD1->nxe2god->default.xex, przeskanuje, spaczuje (pisałem jak trzeba, ale cenzura :wink: spat****e) i też pokaże gry poza FSD, powinieneś je widzieć w dash'u MS.
 

bashaneq

Świeżak
Świeżak
Ok, dzięki wielkie można powiedzieć ze w połowię się udało. Ustawiłem ścieżke na ten content 0000 ale niestety widać tylko Fife którą wczoraj przerzuciłem na dysk a reszty gier (które były przed zmianą na RGH) mimo, że są w tym folderze content 0000 foldery z cyframi to w liscie gier ich już nie widać :(.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nxe2god!

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

bashaneq

Świeżak
Świeżak
Coś więcej :(?
 

Xzychu

Użytkownik
Użytkownik
Odpal na konsoli i przekonwertuj :)
 

bashaneq

Świeżak
Świeżak
ale trochę nie rozumiem tego, skoro widzi mi fife to po co mi program, żeby reszte widział? coś tu nie tak
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sciagnij i wlacz!

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

key

Użytkownik
Użytkownik
Bashaneq, przecież napisałem w końcówce mojego posta, co masz zrobić.
 

bashaneq

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzięki panowie ! Wróciłem do gry :D. Jestem mega wdzięczny za pomoc i cierpliwość :)

Przy okazji spytam;
a) można jakoś sprawdzić ilość wolnego miejsca na dysku?
b) może głupie ale nie wiem :s - jak usunąć profil?

Jeszcze raz dzięki,
pozdrawiam
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Wchodząc do oryginalnego dasha, zrobisz to naciskając przycisk Xbox (Guide) "Y" oraz trzymając wciśnięty "RB"...

Dodatkowe info masz wciskając Right Bumper (Prawy Analog)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom