Pierwszy filmik z Dead Space 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na imprezie PAX East ludzie z Visceral Games zorganizowali panel poświęcony tworzeniu gier z elementami horroru. W trakcie prelekcji pokazano również krótki fragment rozgrywki z Dead Space 2.



Filmik jest dosyć niewyraźny i trwa raptem kilkadziesiąt sekund, ale daje już jakieś pojęcie o tym, jak wyglądać będzie ta gra. Twórcy zapowiadali, że w Dead Space 2 znajdzie się znacznie więcej akcji, niż w pierwowzorze i wyświetlony fragment pokazuje wyraźnie, że nie żartowali.
Na tej samej imprezie redaktor serwisu Kotaku wypytał Steve'a Papoutsisa (producent gry) o to, jak wyglądać będzie kwestia rozczłonkowywania wrogów w Dead Space 2. W odpowiedzi usłyszał, że ten aspekt rozgrywki zostanie znacznie rozbudowany. Przykładowo, będziemy mogli teraz odstrzelić potworowi zakończone ostrzem ramię, po czym, używając telekinezy, złapać je i wbić w monstrum z taką siłą, że brzydal zostanie przygwożdżony do ściany. Jednym z głównych wyzwań, z którymi musieli się zmierzyć gracze w pierwszej części był niedobór amunicji. Teraz, gdy zużyjemy jej zapasy, zawsze będziemy mogli skorzystać z oderwanych części ciał. Fakt, że twórcy dodają alternatywne metody uśmiercania maszkar, zamiast po prostu zwiększyć ilość rozrzuconej po poziomach amunicji dobrze rokuje tej produkcji.


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50984
 

SebooL12 PL

Banned
Akcja? LOL, przecież to ma być horror, a nie call of duty...
 

Komariu

Użytkownik
Użytkownik
Filmik wporzo, ale szkoda że będzie więcej akcji niż horroru :/
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Ładnie to wszystko wygląda
 

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja mam tylko nadzieję,że nie wyjdzie na PC,PS3 tzn nie odrazu...Jakoś lubię tytuły na wyłączność :D
 

Sblade86

Użytkownik
Użytkownik
Ooo jestem pod wrażeniem już ten filmik pokazał że będzie mocną pozycją :D
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Akcja? LOL, przecież to ma być horror, a nie call of duty...
A to Dead Space było horrorem?!Nie zauważyłem.

Większe przerażenie odczuwam kiedy sprawdzam stan konta bankowago na tydzień przed wypłata-drżenie rąk,pocenie się,nerwowe tiki...tak,tego nie doświadczyłem w Dead Space.
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
dobre wieści z wykorzystaniem członków potworów do walki, ale ta gra musi być horrorem, bo inaczej straci klimat!
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Liznąłem kawałek jedynki i no nie powiem podobała mi się bardzo :D
Może i na dwójkę się skuszę, kto wie... :p
 

SFU666

Banned
Użytkownik
A to Dead Space było horrorem?!Nie zauważyłem.

Większe przerażenie odczuwam kiedy sprawdzam stan konta bankowago na tydzień przed wypłata-drżenie rąk,pocenie się,nerwowe tiki...tak,tego nie doświadczyłem w Dead Space.
Wiedz ze nie jesteś sam:)

Co do gry,to jaką tam akcje widać? Kawalek lecial i zastrzelił "coś".
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie to juz sama zapowiedz nie wspominając o jedynce jest nudna, wiec niczego specjalnego nie spodziewam sie po tej grze.
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
jedynka baaardzo mi podeszła - zagrywałem się w nią niemiłosiernie, w dniu premiery poleciałem nawet po nią do sklepu, żeby sprawić sobie oryginała. Dwójeczka wydaje się być równie dobra co jedynka.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom