1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy Gameplay FIFA 12 !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sala8, Czerwiec 2, 2011.

1. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Do sieci trafił nieoficjalny gameplay z gry FIFA 12 (Konsole) ! EA ma go opublikować officjalnie dopiero jutro.
    Gameplay mozemy zobaczyc w jakosci HD. Widac już na nim podstawowe zmiany tajników gry defensywnej czy też kolizji zawodników.

[video]http://www.youtube.com/embed/KYis1Cxj4SI[/video]

2. Lotnik421 Xbox One

3. slim3000

slim3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kolizja zawodnikow to jedyne co tu mozna zauwazyc. Reszta to praktycznie FIFA 11. Jestem zawiedziAny, bo juz nawet nie zawiedziony ze tak malo zmian, grafika niepoprawiana od 10. Odgrzewany kotlet a za gre zycza sobie 150-200 zl.

4. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Ta sytuajcja z Lampardem jakas smieszna, 2 wslizgi w nogi i nawet przywileju nie dal... Do tego zdazyl wstac i zabrac pilke... Widze, ze ten nowy silnik g***o zmieni :(

5. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
  6. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  7. Frixes

Frixes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    twierdzisz po 4 akcjach że to odgrzewany kotlet?ale każdy ma swoje zdanie.
    Ja czekam na gameplay z całej połowy jestem ciekawy jak będzie spisywać się obrona i jak będzie można budować atak pozycyjny.Fajnie by można było budować akcje jak barca czy arsenal a nie 3 podania i strzał.

8. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ten gameplay jest zapewne z wersji pre-alpha jak pisali wszyscy redaktorzy, którzy mieli już styczność z tą grą. na gry-online napisali, że to nie będzie ewolucja, a rewolucja. Ja nie jestem w stanie ocenić tej gry po tych kilku akcjach, ale z tego co widziałem zapowiada się świetna gra.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Praktycznie żadnych zmian + śmieszna sytuacja z faulem na początku. Coś krótko tą "12" robili. Mam nadzieje że to nie jest finalna wersja gry. Niech poprawią jeszcze trochę grafikę, kibiców, stadiony i dadzą Lige Mistrzów, wtedy można będzie to nazwać FIFĄ 12...

10. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Zgodzę się z większością. Jakby ktoś puścił Wam ten filmik i podpisał fifa 11, bankowo byście nie zauważyli różnicy. Mam nadzieje ze tak jak ktoś napisał jest to wersja alpha, a finalną zmienią na tyle, że będzie to widoczne na pierwszy rzut oka, chociaż dopiero po zagraniu można to ocenić (fifa 11 jest zupełnie inna pod względem gameplay niż 10, a na filmikach pewnie różnica jest minimalna)

11. owcu

owcu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wydaje mi się że wyraźnie widać poprawę jakości murawy ;)

edit: + zmieniły się bramki ;)

12. Niedzwiedz88

Niedzwiedz88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    skierniewice
  13. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Przesadzacie ... Moim zdaniem widac roznice. Co do kolizji to moim zdaniem jeszcze duzo czasu do premiery duzo moga zmienic nie ma co czepiać sie jednego bledu np. nie odgwizdanego faulu . :)

14. pakcent1

pakcent1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sędzi dał przywilej, przyjrzyj się.

15. Bartoshek

Bartoshek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Giżycko
    @Owcu
    Masz racje, wyraźniej widać trawe.

Czekam na tą cześć z niecierpliwością!!

16. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    FIFA 11 + jakiś mod .. tak to mi wygląda, troszke mało jak na 12. Zobaczymy we wrześniu :)

17. l.k

l.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Ojej, impact engine może na razie funkcjonować jako jakiś tam mod. Jest dopiero początek czerwca, więc po co pokazywać coś konkretnego? Zapewne na E3 zobaczymy więcej nowości, a resztę na wakacjach.

Ja mam nadzieję, do tych wszystkich zapowiedzianych poprawek graficznych w końcu zrobią realistycznie zachowujących się kibiców, chociaż na replayach i podczas 'cieszynek'. Można by poprawić też jakość strojów, bo niekiedy wygląda to tak jakby grali czerwoni z niebieskimi, bo nie widać jakichś fajnych szczegółów.

18. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    moge powiedziec ze wkoncu moze to byc rewolucja jaka zapowiadaja co roku, bo tak to mowia ze miala byc rewolucja a zawsze sie okazywalo kilkoma malo widocznymi dodatkami, a to moze byc naprawde cos fajnego

up, co do strojow to fakt PES bije FIFE, mnie najbardziej drazni brak oryginalnych czcionek i numerow, ma to tylko kilka klubow takich jak Milan, Real czy w 11 Barca oraz angielska i francuska liga, a reszta?? czy to az tak trudno zrobic?? a jak dla mnie to strasznie denerwujace i irytujace

Wczytywanie...

Poleć forum