1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy gameplay z EA Sports UFC pokazuje, że nowa generacja wkracza na ring!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 18, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pod koniec zeszłego tygodnia dostaliśmy kolejną serię zdjęć z EA Sports UFC. Wtedy wraz z naszymi czytelnikami odrobinę narzekałem, że wciąż nie otrzymaliśmy porządnego materiału ukazującego tę produkcję w ruchu. Właśnie z tego powodu dzisiaj z wielkim uśmiechem zerknąłem na pierwszy gameplay, który potwierdził jedno – nowa generacja wkracza na ring!

Już na zdjęciach ta produkcja prezentowała się ciekawie, jednak dopiero podczas rozgrywki całość nabiera wyjątkowej esencji.

Łatwo możemy tutaj zauważyć wielką pracę nowego systemu "Soft Body Deformation", który odpowiedzialny jest między innymi za zadrapania, siniaki oraz rozdarcia na skórze. W zasadzie ciała współczesnych gladiatorów prezentują się wyśmienicie.

W pamięci zapadł mi jeden moment – gdy zawodnik zbiera kopy na żebra, a jego plecy (mięśnie!) aż drżą i napinają się jednocześnie. To robi wrażenie!

Jako kanapowy entuzjasta tego sportu już nie mogę się doczekać premiery EA Sports UFC.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Chce normalny gameplay, a nie taki zwiastunek :p

Wygląda w porządku. Ale wiadomo filmik, a gameplay to co innego :). Chociaż jestem dobrej myśli :)

1 osoba to lubi.
  4. SonGoku

SonGoku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajnie to wygląda dość realistycznie, panowie a wiecie coś na temat ukazania się właśnie tej gry na xbox'a 360? Gdzieś o tym czytałem i chciałem się dowiedzieć czy to prawda?

Wysłane z mojego Trooper_X55 przy użyciu Tapatalka

5. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra na 90% będzie tylko na nowe konsolę bo gra posiada silnik ignite[Coś takiego] a gry z tym silnikiem są [według Ea] są zbyt mocne parametrycznie aby X360 & PS3 czy PC mógł je odpalić. ;)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

6. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Up. Jestem przekonany ze na stare gen gry nie bedzie. A na pc nigdy takich gier nie bylo( ufc, fight night), bo watpie zeby pecety nie daly rady z tym silnikiem

Wczytywanie...

Poleć forum