1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy kontakt z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Frank_24, Sierpień 19, 2014.

1. Frank_24

Frank_24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po raz pierwszy planuję zakup konsoli i mam do Was parę pytań:
    1. Przeczytawszy opinie z forum wybrałem Slim>Jasper, proszę tylko u upewnienie że dobrze postanowiłem.
    2. Konsola będzie z RGH, gry zamierzam pobierać, przerabiać na xex bądź god wrzucać na dysk przenośny zasilany po usb i z tego dysku kopiować je na dysk wewnętrzny konsoli. Czy konsola obsłuży dysk zasilany po usb? Rozumiem że dysk zewnętrzny muszę sformatować pod FAT32, czy pliki gier nie mają czasem ponad 4 GB? bo FAT32 obsługuje pliki do 4 GB.
    3. Taką przerobioną konsolę aktualizuje się "ręcznie", czy aktualizowanie jej jest konieczne?

Aukcja z konsolą którą chcę kupić: PROMOCJA XBOX 360 SLIM +500GB +RGH +RGX +PAD +GW12 (4507817774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Nie ma konsoli slim z płytą jasper :D Slim ma płyty głowne Valia,trinity, corona :p
    1.Bierz slima mało awaryjne
    2. No ale po co najpierw kopiować na dysk potem znów na dysk ? Przecież przez rooter możesz wrzucić gry wystarczy podłączyć konsole kablem do rootera i łączysz sie np przez total comander. Pliki pojedynczy z przerobionej gry waży mniej niż 4 gb.
    3. Aktualizacje wykonujesz ręcznie musisz stworzyć aktualizacje tutorial jest na forum.

4. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Moim zdaniem chodziło Mu o to, że Slim jest lepszy od Jaspera.

5. Frank_24

Frank_24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O to mi chodziło.

Jeszcze jedno pytanie, mam folder z grą xex bądź god. Na dysku wewnętrznym robię folder gry, HDD/Gry. Wystarczy że podam konsoli że ma skanować folder gry w poszukiwaniu gier i do tego folderu kopiować foldery z grami?

Wczytywanie...

Poleć forum