Pierwszy kontakt z przeróbką... pomocy!

aphroman

Świeżak
Świeżak
Witam

Dostałem konsole od brata. Wiem, że jest przerobiona (Gearsy 2, gta 4, Star wars force unleashed 2, mafia 2, lost planet 2, crysis 2, te kopie zapasowe odpala, mam też UFC undisputed 2010 ale to oryginał, nie wiem czy to istotne) przerabiał jakiś koleś, zajęło mu to z 5 minut więc domyślam się, że nic tam nie wlutowywał. Nagrałem dzisiaj kopie zapasową Merida waleczna(dla dziewczyny, więc wiecie, że rozwiązanie moich roblemów jest bardzo ważne ;D), wersję polską... teraz wlaśnie zobaczyłem w opisie tej gry (REGION FREE !!! LT+ 1.9 Dashboard: 14719 Język: POLSKI) . Merida waleczna odpala się, ale potem wyskakuje informacja o aktualizacji konsoli. Co mam zrobić by grać w tą i inne gry.

Bardzo dziękuję za pomoc :)
Pozdrawiam
 

akwarium25

Banned
Kiedy ostatnio flashowana? Napewno wgranie najnowszego lt jak bylo dawno wgrywane
 

aphroman

Świeżak
Świeżak
Własnie tego chciałbym się dowiedzieć. Nie mam pojęcia kiedy była flashowana. Na pewno nie w 2012.
 

akwarium25

Banned
W grudniu 2011 bylo ostatnie lt. Zobacz czy jakas gra xgd3 chodzi .black ops 2 itd.
 

aphroman

Świeżak
Świeżak
To trochę potrwa nim dorwę black opsa 2. na pewno nie dorwę go dzisiaj, pewnie dopiero jutro :p
 

aphroman

Świeżak
Świeżak
Black ops 2 jest, nagram i edytuje czy poszło :)

"Gra wymaga aktualizacji, która nie została odnaleziona" Taki napis wyświetla się na ekranie po odpaleniu płyty
edit 2: Black ops 2 jest xgd3 czyli mi raczej będą chodziły gry xgd2 i ap 2.5. Poszperałem na forum i zobaczyłem post brata z mojego konta, że ta przeróbka jest LT 1.1. Teraz pozostaje mi tylko sprawa waveów dobrze rozumuje?
 

Do góry Bottom