1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy kontakt z przeróbką... pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aphroman, Styczeń 10, 2013.

1. aphroman

aphroman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Dostałem konsole od brata. Wiem, że jest przerobiona (Gearsy 2, gta 4, Star wars force unleashed 2, mafia 2, lost planet 2, crysis 2, te kopie zapasowe odpala, mam też UFC undisputed 2010 ale to oryginał, nie wiem czy to istotne) przerabiał jakiś koleś, zajęło mu to z 5 minut więc domyślam się, że nic tam nie wlutowywał. Nagrałem dzisiaj kopie zapasową Merida waleczna(dla dziewczyny, więc wiecie, że rozwiązanie moich roblemów jest bardzo ważne ;D), wersję polską... teraz wlaśnie zobaczyłem w opisie tej gry (REGION FREE !!! LT+ 1.9 Dashboard: 14719 Język: POLSKI) . Merida waleczna odpala się, ale potem wyskakuje informacja o aktualizacji konsoli. Co mam zrobić by grać w tą i inne gry.

Bardzo dziękuję za pomoc :)
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Kiedy ostatnio flashowana? Napewno wgranie najnowszego lt jak bylo dawno wgrywane

4. aphroman

aphroman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Własnie tego chciałbym się dowiedzieć. Nie mam pojęcia kiedy była flashowana. Na pewno nie w 2012.

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    W grudniu 2011 bylo ostatnie lt. Zobacz czy jakas gra xgd3 chodzi .black ops 2 itd.

6. aphroman

aphroman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To trochę potrwa nim dorwę black opsa 2. na pewno nie dorwę go dzisiaj, pewnie dopiero jutro :p

7. aphroman

aphroman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Black ops 2 jest, nagram i edytuje czy poszło :)

"Gra wymaga aktualizacji, która nie została odnaleziona" Taki napis wyświetla się na ekranie po odpaleniu płyty
    edit 2: Black ops 2 jest xgd3 czyli mi raczej będą chodziły gry xgd2 i ap 2.5. Poszperałem na forum i zobaczyłem post brata z mojego konta, że ta przeróbka jest LT 1.1. Teraz pozostaje mi tylko sprawa waveów dobrze rozumuje?

Wczytywanie...

Poleć forum