1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy kwiecień, czyli wszystko na co daliśmy się nabrać...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Kwiecień 1, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Czy czytając dzisiejsze newsy, byliście zaskoczeni nowymi super technologiami ? Tak, to ten dzień...

Wchodząc dziś na youtube do zakładki "Moje Subskrybcje" pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to dwa super newsy od Google. W pierwszym z filmików, specjaliści z tejże korporacji pokazali mi nową wizję gmaila:

Fakt, że jest to tylko żart ze strony twórców naszej lubionej wyszukiwarki, ale muszę przyznać że kolorystyka mi się podoba.

W kolejnym filmie developerzy zaszaleli, i nie żałowali sobie fantazji i pomysłowości. Google zaprezentowało nam całkowicie nowy sposób wyszukiwania, nie trzeba więcej wstukiwać tekstu z klawiatury. A zresztą zobaczcie sami:

Wyobraźni nie brakło także portalowi Benchmark.pl, który zaprezentował nam nowe dyski SSD naszego rodzimego producenta podzespołów PC GoodRam. GoodRam opracował Dyski SSD o rozszerzalnej wielkości ! tak, dobrze czytacie, kupując dysk SSD od GoodRam o wielkości np 250GB, teraz możecie go powiększyć do nawet 2TB. Wszystko to dzięki specjalnym kością pamięci, która może mieć wielkość nawet 256GB.

Ja na razie natknąłem się tylko na tyle żartów, w tym jakże interesującym dniu. A czy Wy trafiliście na coś równie interesującego lub śmiesznego ? Jeżeli tak, to podawajcie te "żarciki" w komentarzach :)

Dla XboxForum.pl /Azura

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Darkkpoland

Darkkpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podlasie
    Na forum jest temat o nazwie nowego xboxa, tzn. WinBoxa :D Na początku dałem się nabrać.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Żarcik od ultimy:

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
  7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    W taki dzień nie warto w nic wierzyć :D
    A tak poza tym to o ile się nie mylę to kwiecień w roku kalendarzowym jest tylko jeden, więc to że jest pierwszy to oczywiste :D

8. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  9. grisza133

grisza133 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Grodziec, Bielsko, Poland, Poland
    Nabrać się nie nabrałem, ale już nie wiedzą co wymyślić: Data premiry GTA 5 przesunięta na 2014 rok | Polskie Centrum Grand Theft Auto V Dobrze, że ten dzień się już kończy :D

Wczytywanie...

Poleć forum