1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy miesiąc gold za free

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikesc, Listopad 29, 2010.

1. mikesc

mikesc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, podczas zakładania konta nie skorzystałem z opcji pierwszy miesiąc gold za free ( kupiłem zdrapkę na 48h) teraz chce wykorzystać ten jeden miesiąc za darmo ale nie mogę znaleźć takiej opcji, ktoś wiec gdzie mogę to aktywować ?

szukalem w opcjach konsoli i wszedzie mam tylko miesieczny lub roczny abonament. Sytuacja wyglada podobnie gdy zaloguje sie na xbox.pl i tam:
    Home > My Xbox > My Account > Membership Details

Co może być grane :D ?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. hankok

hankok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grane jest to i walkowane juz do znudzenia ze przy zakladaniu konta masz taka opcje pozniej becelujesz - chcesz golda to kup lub zaloz nowe konto.

4. mikesc

mikesc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wydaje mi sie, że gdzies czytałem, że mogę tą opcję aktywować w każdej chwili dlatego pytam, ale skoro tak mówisz to nie zostaje nic oprocz zdrapki :D

ok - skontaktowalem sie z xbox.pl i odpisali ze nie moge juz aktywowac - dla potomnych:

"To avail of a 1 month free trial you need to create a new account on a new Xbox 360. Once the account is created on the Xbox it is automatically applied it does not need to be activated, if you create a profile on the website you will not be able to avail of this 1 month trial. If you want to access this free 1 month trial I'm afraid you will need to set up a new account through the Xbox by using the "Create Gamertag" option and selecting "I dont want gold" when it asks you to choose a paid subscription, once this is done it will tell you that you have a 1 month trial of Gold membership. If you have already done this and you did not recieve a 1 month trial then you have used up all the 1 month trials available to your console."

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum