1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy obrazek z NBA Live 10

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 18, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    EA wypuściło pierwszy obrazek z NBA Live 10. Firma zarzeka się, że tym razem nie majstrował przy nim żaden zaspany grafik, który nie umie po sobie posprzątać. Nie mam powodu, by w to nie wierzyć, bo obrazek nie pokazuje właściwie nic. No, może poza dość sprasowaną koszulką (pamiętam, jak zachwycałem się fakturą tkaniny w NBA 2K na Dreamcaście...). Czekamy na więcej.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. kajtos23

kajtos23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    zal....seria od ea games do pięt nie dorasta serii od 2K sports;)

4. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja wstrzymam się z osądami do dema.NBA LIVE 08 w dół była słabe to NBA LIVE 09 prezentowało się bardzo dobrze.Jednak nie przebijała wtedy genialnego dziecka 2K czyli NBA2K9.

5. bartex95

bartex95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    No sam porównywałem sobie NBA LIVE 09 a 2k9 które sam posiadam i 2k9 "zabija" NBA LIVE 09!

6. kangurello19

kangurello19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałbrzych
    ja czekam oczywiście na 2k10 ;) TO BĘDZIE KOZAK BO NIE LUBIE NBA LIVE

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.