Pierwszy odcinek Minecraft: Story Mode udostępniono za darmo

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Telltale Games w ostatnich latach wydało bardzo dużo gier wypuszczanych w odcinkach, co w pewnym momencie prawie, że przerosło studio i odbiło się na jakości ich opowieści.

W takim natłoku pracy poza jakością spadła też renoma firmy, która po premierze pierwszego sezonu The Walking Dead gwarantowała nam niesamowite doświadczenia i przeżycia. Teraz zaś zanim sięgniemy po jakąkolwiek grę TG warto zapoznać się z jakąś opinią, recenzją, bądź nawet samemu przetestować darmowe demo.

Tradycją bowiem się stało, iż wydawca wrzuca na praktycznie każdy sklep pierwszy odcinek przygody za darmo. Tym razem padło na Minecraft: Story Mode, czyli grę utrzymaną w nieco dziecięco-młodzieżowym humorze.

Epizod zatytułowany "The Order of Stone" pobierzecie na PS4, PS3, Xboksa One, Xboksa 360 oraz na sprzęty mobilne z App Store, Amazon App Store i Google Play Store. Niestety posiadacze PC, Vity i Wii U mogą czuć się nieco pokrzywdzeni.


 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli to jest tak słabe jak Gra o Tron od Telltalle to nie chcę, szkoda czasu,prądu i miejsca na dysku.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobre dla zbieraczy osiągnięć ;D
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dokładnie każde darmowe osiągnięcie jest najlepsze ;) :p
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jedyny minus to brak PL bo tutaj ważniejsza jest historia niż craftowanie :/
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No wiadomo ale jeżeli sie troszkę zna angielski to nie ma problemu lecz wiadomo nie każdy potrafi sie nauczyć ja uwielbiam gry od telltale games nawet jak są po angielsku
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiesz ja dla 8 letnich dzieci kupiłem i nie były zachwycone
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiesz ja dla 8 letnich dzieci kupiłem i nie były zachwycone
Hahaha. W końcu jeden normalny. A mówią że za darmo to i ocet słodki. Nie, jak crap to crap i tyle.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Każdy ma swoje zdanie
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Angielski angielskim ale tam trzeba szybko czytać, przetłumaczyć sobie i szybko podejmować decyzję. Dla dzieci ta gra jest słaba - wątpię żeby 7-10 latkowie tak dobrze znali angielski. Dobrze, że dali 1 rozdz. za free bo teraz wiem że tego nie kupię mimo że dzieciaki katują Minecrafta.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Angielski angielskim ale tam trzeba szybko czytać, przetłumaczyć sobie i szybko podejmować decyzję. Dla dzieci ta gra jest słaba - wątpię żeby 7-10 latkowie tak dobrze znali angielski. Dobrze, że dali 1 rozdz. za free bo teraz wiem że tego nie kupię mimo że dzieciaki katują Minecrafta.
Nudne jak flaki z olejem. Napewno nie dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom