1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy screen z Alan Wake: Night Springs

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Listopad 8, 2011.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Pojawił się pierwszy obrazek z drugiej części gry Alan Wake, która zostanie wydana w dystrybucji cyfrowej na Xboksie 360. W produkcji studia Remedy ponownie wcielimy się w pisarza i chwycimy za latarkę, aby przemierzać przerażające okolice. Tym razem wybierzemy się najprawdopodobniej do miasteczka Night Springs, znanego z serialu popularnego w uniwersum Alana Wake’a.

Pierwszy screen z gry został opublikowany przez sieciowy serwis magazynu Game Informer w ramach podkręcenia atmosfery przed wspomnianą imprezą (wczoraj pokazano też obrazek z nowej gry BioWare). Widzimy na nim Alana Wake’a w stroju „roboczym”, wyposażonego w latarkę i pistolet na gwoździe. W tle widnieje nazwa miasteczka (Night Springs) oraz motelu (Desert Shore).

Trudno powiedzieć, jaka będzie fabuła gry, ale wydaje się, że Alan Wake odwiedzi właśnie Night Springs, czyli fikcyjne miasteczko z serialu, który mogliśmy oglądać w pierwszej odsłonie serii. Ekipa z Remedy ponownie bawi się więc konwencjami i zacieraniem granicy między płaszczyznami rzeczywistości. Alan, wzięty pisarz, przeżywa opisane przez siebie fabuły i staje się ich bohaterem.

Pewnym rozczarowaniem dla fanów jest fakt, że drugi Alan Wake, który być może otrzyma podtytuł Night Springs (takie plotki pojawiały się wcześniej) zostanie wydany w dystrybucji cyfrowej. Autorzy uspokajają – „dwójka” będzie miała strukturę pełnoprawnej gry i rozbudowaną fabułę. Zapowiada się intrygująca przygoda. Więcej dowiemy się 10 grudnia podczas imprezy VGA.

Pierwsza część serii Alan Wake została wydana w maju 2010 roku na Xboksie 360. Produkcja zebrała pozytywne oceny w recenzjach, ale nie sprzedała się tak dobrze, jak oczekiwano. Tytuł doczekał się dwóch fabularnych dodatków DLC: The Signal oraz The Writer.

W Alan Wake: Night Springs znowu chwycimy za latarkę

2. Lotnik421 Xbox One

3. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hit murowany , szkoda że sprzedaż cyfrowa, nie zagram sobie :/

4. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    ja nie moge sie doczekac :)) Jedna z najlepszych gier tego gatunku i jeszcze ten klimat. Oby jakas edycja kolekcjonerska wyszla :))))

Data premiery?

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dystrybucja cyfrowa niszczy świat... Alan Wake był jedną z najlepszych gier w jakie grałem w życiu, w 2 na 100% bym zagrał, gdyby wydali na płycie.

6. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Miałem kupić Crysisa, ale to będzie zdecydowanie lepszy wybór.

7. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zgadzam sie, jeszcze 2 lata temu coś takiego nie istniało a fajnie jest mieć na półce oryginalne gry zwłaszcza jak są to gry świetne a tu lipa

8. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Racja.
    Do tego ludzie wola posiadac rzeczy w formie "fizycznej" - przyciaga wzrok, daje pewnosc posiadania posiadania.

Chyba w koncu odejda czasy w ktorych organizowane byly konkursy "zrob zdjecie na tle swoich ulubionych gier" , a na polkach w domach zostanie juz tylko kurz :)

Poza tym ciekawe jak bedzie wygladala wymiana gier miedzy ludzmi.

9. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    UP^^
    Oni to robią żeby zniszczyć rynek wymian itp .. więc już takiego z czasem nie będzie . Kup nową albo nie będziesz miał nic ..

10. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    yy jak kupuje GOD z kumplem na zmianę i tylko się wymieniamy hasłami a poza tym jest tez non jtag. :)

11. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    co tu powiedzieć...jaram się!

12. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Alan Wake jedyna gra, którą przeszedłem bez odchodzenia od konsoli (tak mnie wciągnęła).

13. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wypas , szkoda ze wersja cyfrowa

14. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zobaczycie ..
    Jestem wręcz pewien ze zj(e)bią tą spaniała grę jaką jest Alan Wake ..
    1 Super , tylko by dali kontynuacje serialu a nie opierdal.. się tymi zdechłymi DLC co nic nie wnosiło
    Czekam tylko co wyjdzie z tego ..

15. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Moze w odroznieniu od pierwszej czesci nie bedzie tak nudna i kiczowata jak horror klasy C.
    Trzymajmy kciuki!

16. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    idź dalej grać w viva pinata

17. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    w vive piniate to gra moje dziecko.... A tobie rodzice pozwola grac w tak "straszna" gre jak Alan?

Tylko fanboy nie przyzna ze alan jedynka to sredniak - srednio sie sprzedal i dziwne ze chca dalej to ciagnac.
    Moze jednak nauczyli sie na bledach i dadza mnie mniej prostacka fabule jak ostatnio

18. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hmm... nowy Alan Wake chyba będzie jedną z niewielu oryginalnych gier, które zakupie w swoim życiu...
    ...a może nie, bo piraci znowu coś wymyślą :cool:
    Tak czy siak na pewno ją "przejdę"

19. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeden z lepszych nielicznych exclusivów na xboxa..

20. Graczdari

Graczdari Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gadanie. Pewnie przez jakiś czas będzie w dystrybucji cyfrowej, a potem wydadzą "fizycznie". Takich gier długo nie trzyma się w systemie ONLY ONLINE. Przykładem mogą być dodatki do GTA.

Ciekawą sprawą jest to, że dzisiaj ogrywając Alana znalazłem to(i pewnie nie tylko ja):

ImageShack Album - 2 images

Przepraszam za jakość, ale chyba widać o co chodzi. Night Springs już w dniu premiery pierwszego Alana pałętał się po głowach ludzi z Remedy :) Tylko wtedy jeszcze myśleli o wersji pudełkowej :D

21. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No pewnie że pozwolili, tata nawet mi polecił zaraz jak skończył.
    A tak na serio jest to gra którą skończyłem w ciągu 3 dni bo tak mnie wciągneła a tu mi ktoś wyjeżdża że kicz... Nie no każdy ma swoje opinie itp itd ale lepiej by zabrzmiało gdybyś napisał " nie podoba mi sie "...

Wczytywanie...

Poleć forum