1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy trailer Test Drive Ferrari !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez gołąb1962, Styczeń 17, 2012.

1. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Slightly Mad Studios, deweloper odpowiedzialny za dwie odsłony Shifta, zabrał się jakiś czas temu za Test Drive Ferrari. Jeśli wyczekiwaliście z niecierpliwością tego, jak ekipa poradziła sobie z nowym wyzwaniem, teraz możecie to sprawdzić.

W Sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun i trzeba przyznać, że gra prezentuje się całkiem nieźle, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę widok z kokpitu. Nie trudno też zauważyć, że model jazdy przypomina trochę ten z Shifta, co jednym przypadnie do gustu, a innym już niekoniecznie. Nie zmienia to faktu, że wracają wspomnienia o świetnym (zwłaszcza na DC) Ferrari F355 Challenge, w które osobiście zgrywałem się godzinami...

Czyżby Forza 4 znalazła sobie godnego rywala ?

Źródło: ppe.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Nie no przyznam że robi wrażenie. Bardzo mi się podoba praca samego auta tj. zawieszenie, pochylenia etc. Ładnie, ładnie.

4. deejay89

deejay89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków/Dublin
    wg. mnie to Shift 3, ale z samymi Ferrarkami. Gra szybko się znudzi poprzez brak możliwości mieszania w samochodach, po za kilkoma Ferrari. Powinni zrobić Forze z tym kokpitem, to była by gra...

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Przecież to DLC do Shifta 2, ta gra wygląda po prostu identycznie, ta sama grafika, te same dźwięki, styl jazdy, kopia. Ciekawi mnie, czy EA coś z tym zrobi. Poza tym, to już nie TDU...

6. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Gra Strasznie "zalatuje" shift-em . Jak kolega powyżej napisał kolejna część Shift-a z samymi ferrari .

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Twórcy Shifta robią kolejnego Shifta...

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Co do trailera... Jak QwerTaj - DLC do Shifta 2 nazwane jako "Test Drive Ferrari". A co do konkurencji dla Forzy 4 - Hahahahahahahahaha.

9. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie oszukujmy się, jest to nie Shfit: Unleashed tylko Shift: Ferrari, w dodatku okrojone. Poza tym gra nie ma szans na rynku bo przecież Shift to ani nie symulator ani arcade coś pomiędzy, niby dobrze ale jednak dla mnie on nie przemawiał, zwłaszcza modelem jazdy, kompletnie go nie kumałem. Dla mnie auta się tam "ślizgały w zakrętach" nie nie, beznadziejnie się to prezentowało chociaż gierka ma swoich wielbicieli. Ano... Teraz Test Drive kojarzony jest z luksusem i otwartym światem, jedynie co może uratować tą serie to jakiś świeży developer który potrafiłby wprowadzić do gry w miarę symulacyjny model jazdy ala tdu z możliwościami kompletnej zmiany na arcade. Model podobny do tego z forzy ale w otwartym świecie z autami i moto. Hmmm marzenie :) Gdyby Bizzare Crations nie wpadło w ręce Activision :(... Mogłoby zrobić wspaniałą gierkę samochodową bo w tym byli bardzo, bardzo dobrzy. A niestety Slighty Mad ma swój silnik i swoje pole widzenia (Shift 1-2, CARS, TDF) którego niestety nie trawię i w gierkę nie zagram, może jakieś demko. Ktoś ma podobne odczucia?

10. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    a patrząc na to machanie kierownicą na wszystkie strony, a całkiem odmienną reakcję pojazdu, stwierdzić można że będzie ten sam problem co w TD: Unlimited 2. Czyli ( przynajmniej w moim wypadku) godziny spędzone na ustawieniach czułości kierowania.
    A grzechem już jest porównywanie tego do FM4
    Poza tym ograniczenie tylko do jednej marki automatycznie plasuje grę w moim rankingu samochodówek na odległym miejscu

11. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Wyłączyłem trailer po 40 sekundach. Nie... po prostu nie. Kropka. Panowie, błagam, nie róbcie już gier. Shift 2 był grą FATALNĄ w najpełniejszym tego słowa znaczeniu, do każdej słabej gry podchodzę parę razy, daję jej kolejne szanse i na prawdę staram się przy nich dobrze bawić, ale za każdym podejściem do tej 'wyścigówki' rezygnowałem po dwóch, góra trzech wyścigach.

12. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Forza 4 rywala? sory to nie ta liga ;)

13. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Forzy nie pobije. Każdy kto w nią grał wie. Lepiej żeby się nie wypowiadały osoby które nie grały w Forze 4 bo tu FORZA dominuje nad wszystkim samochodówkami!

14. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Forza nie ma godnych siebie rywali !

15. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dziękuje wszystkim podróżnikom w czasie, którzy grali już w TDF :) A tak na poważnie to ogarnijcie dvpe ! Jak można oceniać coś po pierwszym trailerze ?! Graliście ? Nie ? To po ch.j się spinacie i mówicie, że Forza jest najlepsza ?! Tak samo było z GT5 Na ps3, wszyscy się zachwycali gameplayam a tu proszę - po kilku miesiącach jak wyszła forza to nagle shit jak nie wiem co . A tu może być tak samo z fm4 jak wyjdzie tdf (nie twierdzę, że musi, ponieważ także uważam, że FM4 to gierka kozak)więc proponuje zamknąć ten temat i wydvpiać z tekstami typu "nie ta liga".

16. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tylko posiadacze PS3 zachwycali się GT5, reszta (i Ci bardziej ogarnięci posiadacze PS'ek) dobrze wiedzieli, że nawet Forza 3 jest lepsza.

Co do tego, skąd wiemy, że TDF będzie słabe... tworzą ją twórcy Shifta, który jest beznadziejny. Most Wanted był lepszym symulatorem od tego 'cuda'. Sterowanie wołało (i nadal woła) o pomstę. A ograniczenie tej gry tylko do jednej (choć dobrej) marki jeszcze bardziej zmniejsza jakiekolwiek szanse na 'wybicie się'. TDF jest BAARDZO podobny do DLC do pierwszego Shifta, w którym dostaliśmy kilka Ferrarek, wyglądało to łudząco podobnie. I skąd w ogóle pomysł na nazwanie tej gry mianem Test Drive? Od kiery Test Drive'y miały miejsce na zamkniętych torach? To tak, jakby GTA stało się FPSem, a MW3 symulatorem wojennym. TDF będzie jak dla mnie grą na poziomie budżetówek City Interactive, brak czegokolwiek ciekawego do zaoferowania.

Pomijam fakt, iż Forza 4 to istny majstersztyk i mało jest rzeczy, które można by było w niej poprawić.

17. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dużo było już trailerów ,które narobiły szumu w sieci a po premierze była klapa :) Wszyscy się przekonamy jak będzie tym razem.

Np: Pit Stop ;) Nie no Forza jest spoko. Też myślę ,że TD jej nie przebije ba jestem tego pewien no ,ale.....

18. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Klon Shifta. Model jazdy ten sam, grafika identyko. Jak dla mnie - lipa. Ten ślizgający model jazdy przekreśla grę (mimo że w pierwszego Shifta grałem dość sporo, bo był na swój sposób innowacyjny), to już dwójka mnie denerwowała po każdym wyścigu. Zresztą, SI w tym TD Ferrari widać, że jest tak samo zaawansowana jak w Shiftach - w pewnym momencie gdy koleś robi beczkę, to SI zamiast wyhamować i ominąć gracza, to z całą mocą uderza w nasz samochód. Do tego nie jestem jakimś fanem Ferrari. Póki co - jeśli chodzi o wybraną markę samochodów, to mogę śmiało powiedzieć, że NFS Porsche bije na łeb to DLC do Shifta jak ktoś powiedział.

19. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mi tam się ogólnie Shift i Shift 2 Unleashed podoba, ale nie podoba mi się, że ten DLC do Shifta 2, jest jako pełnoprawna gra i nazwana "Test Drive:Ferrari". W tym filmiku wyraźnie widać, że nie ma nic takiego odmiennego, co by różniło Shifta 2 od TDF... Tak samo było z multi w MoHu.

20. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Trochę bawi mnie wytykanie shiftowi arcadeowego stylu ! Chyba nie powiecie mi że forza to symulator haha. ogólnie shift 1 był świetną gra - w moim odczuciu jako całość zdecydowanie lepszy od forzy 3 która jest grą długą + nudną + powtarzalną + mało dynamiczną. Grając w FM3 miałem wrażenie że T10 bardziej skupiło się na robieniu kasy poprzez pompowanie w grę ton DLC niż na jakichkolwiek usprawnieniach w rozgrywce. Co do TDF się nie wypowiem - nie grałem choć zapowiada się fajnie. Pytanie tylko ile będzie aut, tras i czy gra nie powieli błędów swoich konkurentów (nuda, monotonia).

21. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dla mnie to śmiesznie wygląda i z mojej perspektywy TDU schodzi na psy.. ;/ Dwójka była by jeszcze znośna jakby poprawili sporą ilość błędów i nie tylko..

Wczytywanie...

Poleć forum