1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy weekend podwójnego XP dla "Modern Warfare 2"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DJ.Bart, Kwiecień 2, 2010.

1. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    W dniach 2-5 kwietnia Infinity Ward zamierza zorganizować weekend podwójnego doświadczenia dla gry "Call of Duty: Modern Warfare 2".

Grający w "Call of Duty: Modern Warfare 2" doskonale wiedzą, że aby odblokować dodatkowe bronie, należy zdobyć jak najwięcej punktów doświadczenia. Niestety przychodzi to z mozołem, zwłaszcza w przypadku początkujących graczy, którzy jeszcze nie wprawili się w obsłudze broni i sterowaniu. Właśnie dlatego Innfinity Wars zapowiedziało pierwszy podwójny weekend doświadczenia dla posiadaczy konsol Xbox 360, który odbędzie się w dniach 2-5 kwietnia. W tych dniach wszystkie punkty doświadczenia będą naliczane podwójnie, co warto wykorzystać dla polepszenia własnych statystyk.

Dodatkowo 2-5 kwietnia ma być również pierwszym weekendem, w którym gracze przetestują najnowsze mapy udostępnione wraz z dodatkiem Stimulus Pack, pierwszym DLC, jakie Infinity wypuści w tym roku. W pakiecie znajdą się przeróbki map z "Call of Duty 4", takich jak Overgrown, Crash, Storm, a także zupełnie nowa mapa o nazwie Complex.

Warto zaznaczyć, że dodatek będzie początkowo dostępny tylko dla wersji na konsolę Xbox 360. Posiadacze PS3 otrzymają go dokładnie 30 dni później.

Źródło: www.Onet.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dev0lution

Dev0lution Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn
    Storm, to niby mapa z CoD 4, a crash i overgrown to przeróbki oryginałów?

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Storm i Bailout to nowe mapy, Crash i Overgrown są prawie takie same jak w CoD4. Są nieco ulepszone i różnią się detalami.

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jeszcze Salvage jest nową mapą :)

6. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Tak, zapomniałem dodać ;)

7. Łukasz1988POLAK

Łukasz1988POLAK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzyki
    a ja myślałem że coś mi się zje...... bo za zabicie kogoś mam 200 a nie 100 :)

8. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    od kiedy tworcami mw 2 jest "innfinity wars"? haha kto to pisal? :p

9. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Lol, takie rzeczy tylko na Onecie.

Co do tych mapek. Nie mam MW2 na X360 lecz na PC i zastanawiam się czy kupić DLC. Według testu (Mapathy.com - Download the Cure - The New MW2 Stimulus Package) cierpię na Mapatię i przydadzą mi się nowe mapy . Ale ciekawe jak będzie z ceną, jestem w stanie dać 3 dyszki, a słyszałem że ma wyjść za 50 zł. Jeśli to będzie prawda to chyba sobie odpuszczę, bo to już przesada ;/

10. Łukasz1988POLAK

Łukasz1988POLAK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzyki
    drogie te mapki na razie z kumplem gramy na starych i do póki będzie z kim grać to nie zamierzam dawać tyle kasy za tak niewiele ps. prędzej czy później i tak je kupię

Wczytywanie...

Poleć forum