1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy weekend z podwójnym doświadczeniem w Ghost Recon: Future Soldier

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 8, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Mam dobrą wiadomość dla osób grających w Ghost Recon: Future Soldier. Ubisoft ogłosił, że w ten weekend możecie zdobywać podwójną ilość doświadczenia.

To pierwszy weekend, w którym możecie zdobywać podwójną ilość doświadczenia w Ghost Recon: Future Soldier. Akcja rozpoczęła się dziś, 8 czerwca, o godzinie 16:00. Dodatkowe punkty możecie zdobywać do poniedziałku, 11 czerwca, do godziny 16:00. To świetna okazja dla grających na PS3 i Xbox 360, którzy chcą osiągnąć postępy szybciej i łatwiej awansować swoich żołnierzy.

Ghost Recon: Future Soldier trafi na PC z lekkim poślizgiem, 26 czerwca 2012.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    O jak fajnie, a na PC znowu obsówa....

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeszcze by było fajnie jakby nie rozłączało z serwerami co 5 mapę. Albo żeby w ogóle sie łączyło...

5. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niech ubikupa ogarnie jazdy.. Oni jeszcze nigdy nie wydali na pc grę bez obsuwy

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1672
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I co lamentujesz? Jesteś posiadaczem Xboxa czy nie? Posiadacze PC zawsze lamentowali, że ehh ahhh bo na Xboxa prędzej itp itd.. Cóż.. Kiedyś nie miałem xboxa i też tak mówiłem, teraz mam i lotto mi to. PC'towcy mają wałka, a konsolowcy już zacierają rączki ]=D

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up Nie wywołujmy kolejnej bitewki PC vs reszta świata. Będąc fanem Ubisoftu, jako wydawcy i developera, boli mnie ich polityka PCtowa, gdzie zawsze opóźniają na blaszaki premierę, 2-3tyg w przypadku Ghost Recona jeszcze bym przebolał, bo już się wcześniej na to nastawiłem, ale teraz obsówa wynosi 5tyg co jest mocno przesadzone. Nie plułbym się, gdybym siedział na torrentach i oczekiwał nowej wstawki od Ubisoftu, chcę tą grę legalnie kupić, zapłacić twórcom i dać sobie wiele chwil radochy i relaksu grając w ich produkcję. A twórcy mi tego kompletnie nie ułatwiają. I tak jestem przyzwyczajony, że na PC jest wszystko później, ma to nawet swoje dobre strony, gdy chce się kupić grę, (w końcu dużo tańsza wersja PCtowa od konsolowej, ok 70-80zł) to można na spokojnie pooglądać gameplaye z finalnej wersji, obejrzeć i poczytać recenzje, wrażenia graczy i samemu w pełni zweryfikować, czy dany tytuł nam się spodoba, czy nie. Fakt, że czasem chciałbym zagrać w daną grę równo z konsolami, na gorąco wymieniać się wrażeniami na forum ale cóż... nie można mieć wszystkiego.

1 osoba to lubi.
  8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1672
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Chcesz mi powiedzieć, że jestem PIRATEM?!!! - haha nie no żart :D. Draiger nie miałem zamiaru wywołania kolejnego bojkotu PC VS. Konsola :D. Taka polityka i tyle. Trzeba się z tym pogodzić. Ja bym z chęcią zagrał w Risen 2 na konsoli, a tu tylko wersja PC (chociaż opinie nie są zbyt pochlebne..).
    A lamenty nad PC to raczej nie na miejscu, to jest forum o X360 (więc tylko lamenty o x360 :D). Tak jakbym na forum PS3 lamentował o X360 (ojj ogień .).

Więc sumasumaru nie spinamy się na siebie.

Wczytywanie...

Poleć forum