1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy XBOX - Jasper, IX LT+v1.1, Liteon - pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez infin1ty, Kwiecień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. infin1ty

infin1ty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To mój pierwszy post na Waszym forum, więc pasuje się przywitać - tak więc witam!

Wczoraj kupiłem swojego pierwszego XBOXa (nigdy nie miałem klocka ani ps'a, więc to mój pierwszy kontakt z konsolą). Przeczytałem Wasze poradniki i postanowiłem kupić taką wersję:
    XboX 360, HDMI, IX LT +v1.1 LiteOn, 2009,JASPER (tutaj aukcja: XboX 360,HDMI, IX LT+v1.1 LiteOn, 2009,JASPER,GWAR (1550411876) - Aukcje internetowe Allegro).

Nie zależy mi na grze online, stąd wersja przerobiona. Ponieważ nie odnalazłem odpowiedzi na jedno pytanie, zadam je tutaj.Zauważyłem, że piszecie o różnych wersjach gier i ich przerabianiu (WAVE 2, WAVE 3, różne dashe). W związku z tym mam pytanie:

Czy jeśli (tak jak napisał sprzedawca) konsola posiada najnowszego dasha, będę mógł grać we wszystkie gry (iso :p)? A jeśli nie, to w jaki sposób to zrobić?

Pozdrawiam serdecznie
    infin1ty!

2. Lotnik421 Xbox One

3. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Czyli nie czytales uwaznie "naszych" poradnikow.
    Konsola posiadajaca LT+ 1.1 i najnowszego dasha odpala wszystkie gry. A gry z AP 2.5 musza zostac wczesniej patchowane (jest to robione automatycznie przez program abgx 1.0.5).

4. infin1ty

infin1ty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za pomoc!

Czytałem poradniki, jednak powiem Ci szczerze, że jestem w tym świeży i jeszcze mi się miesza to całe info. Mam nadzieję, że niedługo będę to wszystko ogarniał :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum