1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy Xbox-pytania.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ufo400, Grudzień 5, 2010.

1. ufo400

ufo400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Witam. W niedługim czasie zamierzam kupić sobie nowego Xboxa 360 Slim 250Gb. Oto moje pytania:
    1.Mój budżet wynosi ok 1600 zł. Jaką konsolę kupić?
    2.Jakie rzeczy od razu do niej dokupić?
    3.Jaką gr(y)ę wybrać na początek?
    4.Czy ten zestaw będzie opłacalny? Xbox 360 250GB + gra - Konsola Xbox 360 w RTV EURO AGD + Need For Speed Hot Pursuit - Gra w RTV EURO AGD + Microsoft Xbox 360 Wireless + gra - Gamepad Microsoft - Opis w RTV EURO AGD
    5.A może kupić samą konsolę i do niej jakiś monitor (ok. 22 cale) Full HD z HDMI?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    1. Xbox slim 250gb + kinect i zostanie na gry :)
    2. Pada drugiego i gry oczywiście
    3. Ja bym wziął Black Ops-a.
    4. Znajdzesz taniej
    5. Lepiej TV, ale monitor też jest okej

4. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chce Ci się pakować w Slima?
    Przemysł dobrze Elitke możesz mieć za 800 zł i jest taka sama i nawet lepsza bo w każdej chwili sobie przerobisz ją jak Ci się będzie podobać.
    Slima też przerobisz ale będą Cię kasować jak za siano.
    Pad tylko i wyłącznie oryginalny w blistrze.
    Co do gier - klasyka GTA IV jest to mix każdej gry i strzelnianki i wyścigówki, więc Ci się nie znudzi, Black Ops przejdziesz nie mowie dobra gra, ale ukończysz ją i **** od nowa to samo.
    W GTA IV nim zrobisz wszystko to oj albo i więcej Ci zleci.
    Kup od razu komplet kabli, HDMI COMPONENT VGA, puki masz kasę, a przyda się, wtedy się podłączysz gdzie tylko chcesz.
    Co do monitora, 22 CALE w HD czy nie w HD nie zobaczysz najmniejszej różnicy, różnice w HD widać dopiero w 32 calach jak masz sokoli wzrok, powyżej 40 jest to widoczne.
    Kup sobie do PADA od razu play and charge albo pada kablowego, jak dużo grasz sam, pad kablowy jest o niebo lżejszy i o niebo szybciej reaguje, i nie musisz się martwić z bateriami.
    I pamiętaj to tylko XBOX, nic wiecej.

5. ufo400

ufo400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Od razu mówię, że przerabiać Xbox'a nie mam zamiaru, bo zależy mi na Live.

Wczytywanie...

Poleć forum