1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy Xbox, pytanka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TRV13E, Marzec 4, 2014.

1. TRV13E

TRV13E Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, za tydzień-max trzy tygodnie kupuje sobie xbox'a. Zdecydowalem się na wersje RGH, mój budżet to 600zł i bardzo dobrze żeby były dwa pady, oto moje pytania:
    1. Czy dysk 250gb wystarczy na dużo gier? Ile średnio zajmuje gra, taka fifa, gta, bf?
    2. Skąd pobierać gry na RGH(jeżeli ten punkt narusza regulamin to proszę nie brać go pod uwagę).
    3. Czy przy nagrywaniu gier na pendrive trzeba wykazać się jakąś filozofią czy jest to łatwe?
    4. Czy jest potrzebne coś jeszcze przy zmienianiu formatu plików gry(bo czytałem że w jakimś programie trzeba), nie da się ściągnąć np. już zrobionych plików?
    5. Aha, ostatnie pytanie, są pliki na torrentach i w nazwie mają takie coś: XDG3, XDG2, LT3, LT2, które będą działały na RGH? I czym się różnią.
    6. Czy jak kupię xbox'a z rgh to może nie być wgrany jakiś freestyle dash? Bo przeczytałem tutaj:
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/jtag-i-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/
    że: "Uruchamiamy File Managera w FSD i kopiujemy grę na dysk twardy konsoli analogicznie jak w punkcie 2.1", co to jest FSD? To już będzie wgrane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Witam. Za 6stów ciężko Ci będzie znaleźć slimke z rgh i z dyskiem 250gb... a co dopiero z 2 padami...
    Looknij do działu GIEŁDA na forum.

Odnośnie zapytań:
    1. Ok 25-30 gier.. gta 5 ok 16gb, fifa14 ok 7gb, bf4 ok 9gb
    2. Z kątowni :D
    3. Wpinasz usb w kompa i kopiuj/wklej
    4. Tak: iso2god oraz eXiso zmieniają iso do god i xex
    5. Pod rgh działają wszystkie.
    6. FSD=FreeStyleDash. Czy bedzie wgrane? - zalezy u kogo bedziesz robił RGH , lub czy poprzedni właściciel Ci wrzuci...- wgranie tego to 2 minutki :)

Wysłane z tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum