1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy XBOX

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jasiek98, Grudzień 8, 2013.

1. Jasiek98

Jasiek98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar kupić xbox`a, wiem tylko, że chce grać w gry które ściągnę z internetu ale także takie które kupię (płyty). Moje pytanie brzmi czy ta konsola jest już przerobiona i bez problemu będę mógł grać na niej w gry ściągnięte na dysk / pendrive. Chciałem jeszcze zapytać czym się różni "xbox 360 e" od "xbox 360 slim" ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ponurygracz

Ponurygracz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy gwarancja oferowana przez Dextera jest gwarancją Door to Door ?? Czy trzeba płacić samemu za kuriera?
    Pytanie numer dwa czemu na xboxy Slim jest w sklepie gwarancja 12miesięcy a na te nowe E zdarza się znaleźć gwarancję na 24 miesiące? Tutaj niby taki wypas a gwarancji 12 miesięcy Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures + Fable: The Journey + voucher Wreckateers + gra Dance Central 2 - avans.pl a tutaj 24 Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB + Kinect HVB + Kinect Adventures + Kinect Sports: Season Two - avans.pl

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Na każda konsole kupiona w sklepie masz 24m gwarancji nie ma znaczenia czy slim czy e ją osobiście kupiłem slima w styczniu a po rejestracji konsoli na stronie ms gwarancje liczona od marca na okres 24mc

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum