1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy zwiastun NBA 2K11

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Joy5593, Sierpień 15, 2010.

1. Joy5593

Joy5593 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno

NBA ELITE 11 będzie miało w tym roku solidnego konkurenta, mowa oczywiście o NBA 2K11. Twórcy chcą jak najlepiej odwzorować realia sportu, którego nie trawię – koszykówki. W tej części NBA jest jedna mocna zaleta – Michael Jordan na okładce. Takie coś na pewno się sprzeda, a wydawca dobrze o tym wiedział. Dodatkowo emerytowany już zawodnik dostanie w tym tytule swój własny tryb. Mniejsza o to, gdyż dzięki serwisowi IGN możemy ujrzeć pierwszy zwiastun NBA 2K11. Sporo można na nim zobaczyć, a w tle przygrywa Snoop Dogg.

YouTube - NBA 2K11 Premiere Trailer

Źródło : Konsolowisko.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    No ja czekam z niecierpliwością :D Bardzo lubię serie nba od 2k. Pomysł z Jordanem bardzo dobry, zobaczymy jak się sprawdzi.

4. Loker

Loker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Ja w NBA 2k10 przegrałem duuużo wolnego czasu. Myślę, że nie inaczej będzie z najnowszym wydaniem. Co do trybu z Jordanem się nie wypowiadam za bardzo bo lekko odrzuca mnie że jako młody M.J będzie stawiał kroki w lidze z Lebronami i Bryantami ; p chodzi mi o to że ponoć potwierdzone jest ,że tryb nieodzwierciedla starych składów z czasu #23 tylko jakby przeniesie młodzika w teraźniejsze czasy NBA. Ja zdecydowanie licze na poprawiony tryb MY player który w poprzedniej odsłonie pochłoną najwięcej mojego czasu. Pozdro dla fanów koszykówki ; ]
    L.A LAKERS ! ;d

5. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia: