1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pierwszy zwiastun z Kinectimals

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JerichoY2J, Lipiec 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. JerichoY2J

JerichoY2J Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    "Od czasu głośnej zapowiedzi Kinectimals na tegorocznych targach E3, o grze było dosyć cicho. Microsoft jednak postanowił naprawić to przeoczenie i wypuścił do sieci pierwszy zwiastun z produkcji, który możecie obejrzeć poniżej.
    YouTube - Kinect for Xbox 360 - Kinectimals

Jak dla mnie nie jest to nic specjalnego, ponownie widzimy w akcji Skittlesa i małą dziewczynkę bawiącą się z nim. Widać, że Kinectimals przeznaczone jest dla dzieci i nikt inny tym tytułem się raczej nie zainteresuje.

Co ciekawe, za produkcję odpowiada Frontier Developments, które zostało założone - i jest w dalszym ciągu prowadzone - przez Davida Brabena, słynnego twórcę Elite oraz Frontier. Premiera jego najnowszego "dzieła" to początek listopada wraz z pojawieniem się Kinecta na świecie. "

news: "Pierwszy zwiastun z Kinectimals". Autor: Moskit

Teraz już wiem, że na 100% nie kupię tego Kinecta. I niby to ma być dla Hardcorowców...

2. Lotnik421 Xbox One

3. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wybrałeś gierkę dla dzieci, spójrz np. na inne. Granice wiekowe, no cóż - każda gra ma swoje zalety.
    Mnie osobiście się Kinect podoba i przedstawiona gra, mam zamiar zakupić sprzęt.

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też kupię kinecta. Kinect Adventures będzie w zestawie, a pierwszą grę na niego jaką kupie to Kinect Sports.

5. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Mi też się kinect podoba, kupię go chyba głównie dla Dance Central, ale dopiero jak stanieje. Duużo stanieje :D

6. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Za drogo, lepiej przeznaczyć kasę na 3 dobre gry. Co do gry, nazwa przypomina trochę grę na PSP "Invizimals" no i tematyka też podobna, tyle że zamiast zwierząt mamy potworki.

7. protaktyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do Kinecta podobno ma być od razu dołączone Kinect Sports i to Dance. Większość gier 'arcade' ma być wraz ze sprzętem.
    Na pierwszy strzał, zakupiłbym Assassin's Creed: Brotherhood. Jedyna gra, która zasługuje na miano 'gra na Kinecta'.

8. DJ Kojot

DJ Kojot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Oczywiście u mnie również kinect musi się znaleźć w zestawie a gra na jaką czekam to Dance Center :) No i to Kinectimals też nie brzydka sprawa, dla dzieci w sam raz, takie większe i bardziej rozbudowana tamagoczi (jeśli ktoś wie o co chodzi ;) )

9. JerichoY2J

JerichoY2J Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jeśli macie zamiar kupić to coś za 600 zł to nie zaliczajcie mnie do tej grupy. Za tyle pieniędzy mogę se kupić 4 nowe gry czy jakiś inny sprzęt i byłbym pewien, że to dostarczyło by mi więcej frajdy. W dodatku gry mają kosztować około 200 zł (WTF). Jak cena za kamerkę spadnie do 100 zł to może kupię.

Tak w ogóle M$ zapowiada, że Kinect będzie również dla hardcorowców. Ta, na pewno "Hardkorzy" poczują się, jak w domu grając w Kinectimals...

10. PASSION

PASSION Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi też kinect się podoba,a takie casualowe gierki jak Kinect Sports czy adventures mogą doskonale się sprawdzić w gronie przyjaciół, bo ubaw na 100% będzie :D. Jeżeli chodzi o kinectimals to typowa gra dla dzieci i raczej moja siostra będzie w nią grać, ale zawsze miałem alergię na koty to może pogłaszczę parę razy futrzaka :p

11. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
  12. protaktyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wróć do podstawówki i popraw słuchanie ze zrozumieniem. Przedstawiali na E3 więcej gier, jakbyś poczytał w internecie to byś zobaczył, że Ubisoft i MS podobno pracują nad AC: Brotherhood pod Kinecta.

13. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ciekawe ile będzie kosztowała ta gra? Jeżeli będzie kosztowała 200zł, to nie wiem kto to kupi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum