1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pies niszczący płyty i przemiły gest Visceral

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Luty 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Co powiecie na krótką, pokrzepiającą historyjkę w ten mroźny i szarawy dzień? W rolach głównych: niesforny czworonóg, zakochana w Dead Space dziewczyna oraz dobre dusze z Electronic Arts i Visceral.

Akt I - Ashley

Poznajcie Ashley, zakochaną w pierwszej części Dead Space dziewczynę, która nie mogła doczekać się na kontynuację. Czytając zapowiedzi sequela zmartwiła się informacjami o mniejszej ilości elementów horroru i jak to większość z nas ma w zwyczaju, podzieliła się wątpliwościami z całym światem za pośrednictwem Twittera. Przypadek sprawił, że zobaczył to ktoś z EA i nawiązał kontakt, zapewniając, że gra i tak będzie świetna. Ashley postanowiła "śledzić" go na Twitterze, by w razie wpadki, wytknąć błędy gry.

Akt II - Zazdrosny pies

Miłość - to uczucie towarzyszy Ashley w trakcie przechodzenia Dead Space 2. Sequel spełnia wszystkie jej oczekiwania, ale wtedy na scenę wkracza kpiący sobie ze szczęścia ludzi Los, pod postacią psa, przewracającego Xboksa z płytką w środku. Gra nie nadaje się do niczego, nie pomaga czyszczenie, próby instalacji. Koszmar gracza staje się rzeczywistością. Ashley ze łzami w oczach znów odpala Twittera, by wyżalić się światu.

Akt III - Cud

W internecie zawsze ktoś patrzy. Tym razem ten sam przewrotny Los, ponownie skierował na żale Ashley wzrok tego samego pracownika EA, który wcześniej zapewniał, że gra będzie świetna. Ashley została poproszona o adres. Nigdy, przenigdy nie powinniście ujawniać go internetowym nieznajomym, ale nasza bohaterka jednak się złamała. Po jakimś czasie, na jej progu wylądowała tajemnicza przesyłka. Zawartość ?

Podpisana przez pracowników Visceral, nowiutka kopia Dead Space 2 oraz rysunek Isaaca strofującego niesfornego psiaka.

Epilog

Ashley była wniebowzięta i założyła bloga, tylko po to, by opisać całą sytuację i podziękować wszystkim, którzy przyłożyli rękę do tego, małego cudu. Niezła historia, prawda?

Źródło: Klick

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Piesio podobny do mojego bandoga :D słodka mordeczka :)

Co do historyjki to na prawdę dziewczyna miała szczęście :)

4. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Liczyłem na filmik z psem jedzącym płyty :D ...

Tak cz inaczej :

5. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    A to nie dobry piesek :) Ciekawa historia. Miała farta :p

6. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chinolom za pięćdziesiątaka bym opchnął takiego gułaja,po za tym płyty trzyma się w szafce a nie na podłodze jak gówniara nie szanuje to dostała nauczkę

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ja wiem czy gówniara ?

8. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Można tutaj dać takie przeciwieństwo "dziękuję" ? No wiecie, takie "giń trolu" . Po koleś nade mną (elosiema) zdecydowanie zasłużył. Nawet mu się nie chciało przeczytać, a już walnął flame'a... Co do historii, bardzo ciekawa ;)

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo miły gest ze strony Visceral

10. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jeżeli chodzi ci o słowo nauczka to użyłem go z jak największą prawidłowością bo mogło się zdarzyć że piesek opierdo... by gierkę i trzeba by było kupić nową ale że dziewuszka ma farta to dostała nową.Zapewne w Polsce takie rzeczy nigdy miejsca mieć nie będą bo kto tam by uwierzył polakowi że mu pies czy krowa grę zjadła buhahaha

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Bardzo ładny gest, ja bym się cieszył jak cholera :D (tzn. w przypadku innej gry, bo w Dead Space 2 nie grałem).

12. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Kto normalny daje swoje dane nieznajomemu z netu? Coś mi tu śmierdzi ( i nie jest to psia kupa) wymyśleniem sytuacji przez PRowców z EA... Nie wierzę w takie ,,cuda''.

13. Zdzich981

Zdzich981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kto normalny daje swoje dane nieznajomemu z netu? Coś mi tu śmierdzi ( i nie jest to psia kupa) wymyśleniem sytuacji przez PRowców z EA... Nie wierzę w takie ,,cuda''.
    zgadza się to zwykła plotka na dodatek jak byśmy byli np.w takiej polsce i by przysłałali takiego pre ordera to napewno sąsiedz by odrazu zapierniczył .....
    na dodatek tesz sobie moge napisać na fb że nagle płyta mi się zepsuła czy coś innego i ciekawe jaki producent by mi przysłał grę ? np.takiego Black Opsa haha

14. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chodzi o to , że pies przewrócił tego boksa, a płyta została uszkodzona w przez klasyczne "kręgi śmierci" , więc w sumie żadna jej wina, że "zostawiła płytę na podłodze"

15. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Hehe niezła historyjka... fajny ten Obrazek
    Good Job piesku ^^ teraz powinna go całować po Łapach

16. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    ladna psina(szkoda ze nie jamnik:) . Bax nie wiem czy to ty zrobiłeś z aktami ale gratulacje . Ktm wie moze ktos zrobi z tego opowiadanie?

17. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  18. Zubitzu2207

Zubitzu2207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zazdrościsz? Wyraźnie jest napisane, że płyta była W xboxie, a nie na podłodze.

19. nolife69

nolife69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    miło z ich strony :)

20. Adrianos111

Adrianos111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przykro (szczerze), ale najprawdopodobniej to bardzo dobrze przemyślana "akcja" promocyjna. A jeśli chodzi o samą grę, właściwie serię (bo na myśli mam także część pierwszą) - genialne wg mnie.

21. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Znajomy w USA będąc uszkodził dysk WD. Właściwie to nie on a jego niesforna żona rzuciła lapkiem do którego podłączony był ten dysk. Kolega mój zadzwonił na infolinie i 2 dni później otrzymał nowiutki, sprawny dysk i czek na 20$.
    Inna historia - żonie brata zepsuła się ładowarka do telefonu Nokii. Zadzwoniła na infolinie amerykańską i przedstawiła swój problem. Nokia USA niestety odmówiła wysyłki ładowarki bo był to nieprodukowany już model, w zamian poprosili o wysłanie rachunku bądź screenshota aukcji czy innej formy potwierdzenia zakupu tej ładowarki a oni przeleją pieniądze za tą ładowarke

Morał: W Usa to raczej standardowa procedura, niemniej dodali rysunek :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum