1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piętnaście minut z Mafia II

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez rtv2500, Lipiec 19, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W sieci opublikowany został 15-minutowy film z rozgrywki, prezentujący drugą osłonę marki Mafia. Produkcja ekipy 2K Czech (przemianowanej w 2008 roku z Illusion Softworks) prezentuje się na nim wyjątkowo dobrze. Tym bardziej smuci nas fakt, że przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że premiera gangsterskiej historii została przełożona dopiero na pierwszą połowę przyszłego roku.

Na film składa się długa scena, przedstawiająca jedną z misji, które przyjdzie nam przetestować w przyszłym roku. Niektóre fragmenty mieliśmy już okazję zobaczyć przy okazji zwiastunów i prezentacji upublicznionych w przeciągu kilku ostatnich tygodni. Niemniej jednak film zawiera sporo ujęć, których do tej pory zwyczajnie nie znaliśmy. Widzimy tu wszystko, co w Mafii II będzie z pewnością wyjątkowe – świetnie zaprojektowane Empire City, będące tak naprawdę luźną wariacją na temat Nowego Jorku, fragmenty jeżdżone oraz efektowne strzelaniny, w których zazwyczaj towarzyszyć nam będą przyjaciele Vito Scalettiego, głównego bohatera historii.
    Mafia II zostanie wydana jednocześnie w wersjach na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Część pierwsza, nosząca podtytuł City of Lost Heaven, została wydana pierwotnie na PC, a następnie przekonwertowano ją na PlayStation 2 i Xboksa. Spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, którzy od dłuższego czasu liczyli na powstanie dojrzałej, gangsterskiej przygody wzorowanej na największych hollywoodzkich produkcjach o mafii.
    Link do filmu: http://ve3d.ign.com/videos/52264/PC/Mafia-II/Gameplay/Fifteen-Minute-Commentated-Gameplay-Movie

źródło: gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Juz sie niemoge doczekac, bedzie o niebo lepsza od 1 wersji mimo iz tamta mnie wciagnela na parenascie godzin. No i oby fabula byla dluzsza troche :)

4. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mafie przeszedłem piec razy i mi sie nie znudziła kozacka gra ; )) dwojka wedlug mnie powtorzy sukces jedynki tak czuje. :D

5. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    ja też już zacieram ręce i nie mogę się doczekać , dla mnie must have

6. dud22

dud22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tel Awiw/Dąbrowa Górnicza/Warszawa
    Gra wygląda niesamowicie w porównaniu do jedynki , która jednak wciagnela mnie na dlugi czas ,przeszedlem kilka razy na pc :> również czekam :p

7. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    the godfather 2 przy tej grze będzie się chował. Zobaczymy czy GTA4 będzie miała konkurencje

8. rtv2500

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    The Godfather 2 to badziew jakich mało... Ja też z niecierpliwością czekam. Najbardziej podoba mi się, że to miasto jest żywe np. ludzie odgarniający śnieg :lol
    Ciekawe kiedy wreście wyjdzie... Powiem wam, że od września tego roku do następnego włącznie bd wychodzić same hity: Cod Modern Warfare 2, Max payne 3, FM3, oczywiście Mafia 2, będzie się działo :)

9. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Wszystko wygląda bardzo fajnie. Mam nadzieje ze spełni moje oczekiwania..

10. zary

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ciekawy jeszcze jestem jak się auto będzie zachowywało podczas dużych prędkości i skręcania.

11. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    super efekciarstwo! i te spadające szyby wentylacyjne przy waleniu się budynku... Jest na co czekać :)

12. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Pierwsza Mafia to było to. Nikt nie spodziewał się tak dobrej produkcji po małej firmie bodajże czeskiej. A już na początku rozgrywki rzucał się w oczy świetny model postaci, grafika twarzy i niespotykana na dużą skale na tamte czasy mimika twarzy! Postacie poruszały ustami, mrugały. Poza tym klimat gangsterski i pomysły zaczerpnięte z serii GTA jednak wykorzystane w jak najbardziej oryginalny sposób.
    Oby IIjka dorównała jakościowo jedynce. Myślę, że tak będzie i dostaniemy świetną produkcję. Kibicuje i trzymam kciuki.

13. sebool12

sebool12 Guest

Hmm szykują się same hity na przyszły rok, pasowało by zaktualizować kiedy tego ixtreme ..

Ale co do gameplayu to jestem bardziej na plus niż na minus. Chyba nikt z was nie zwrócił uwagi na fizykę jazdy, która tutaj nie jest najlepsza oraz brak licznika z prędkością, ilością paliwa i brak ograniczenia prędkości - to w pierwszej częsci bardzo mi się podobało i nadawało grze klimatu, realistyczności, tutaj na pewno będzie mi tego brakować ;/.
    Ale są i duże plusy - przedewszystkim grafika, piękne otoczenie, zima, dopracowane postacie. Jestem w 100% pewien, że GTA przy tej grze się chowa :D.
    Ciekawe czy będzie jakiś multi ?

14. Adam Sz

Adam Sz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a więc tak - gra zapowiada się naprawdę dobrze, świetna grafika, zachowanie przechodniów itp itd, ale.. wybuchy samochodów wyglądają po prostu brzydko, gra wydaje się dosyć łatwa, fizyka jazdy też nie wygląda najlepiej ;) ale mam nadzieję że to tylko drobnostki i gra nadrobi fabułą i klimatem za co tak bardzo wszyscy kochają pierwszą część MAFII. Mam nadzieję że się nie zawiedziemy ;)

15. zary

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jest takie powiedzenie:

Czesi mają MAFIĘ a my SNAJPERA :D

16. galeon

galeon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    R-sko
    teraz pozostaje tylko czekac:D

17. rtv2500

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W tej grze naprawdę nie będzie licznika, ani ograniczenia prędkości? Kurde troche mnie czesi zawiedli... Myślałem sobie, że to tylko do filmu wyłączyli licznik...

18. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Poczekamy, zobaczymy atutami jedynki na pewno był niepowtarzalny klimat, fabuła, wszelkiego rodzaju dodatki, ograniczniki no i przede wszystkim grywalność.

Co do dwójki - na pierwszy rzut oka rzuca grafika, która jest piękna, do tego pory roku, "ruch w mieście", cała oprawa wygląda imponująco.

Fizyki nie potrafię ocenić po filmikach dopóki sam nie zagram - trudno cokolwiek powiedzieć.

Mam tylko nadzieję, że 2K sporo pracy włożyło nie tylko w przepiękną grafikę, ale w całą grę i zaserwują nam niepowtarzalny klimat gry gangsterskiej z fabułą na najwyższym poziomie:cool:

Oczywiście nie mogę się doczekać :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum