1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PILA zagadki PROBLEM

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomciopaluch, Grudzień 1, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    witam..gram juz jakis czas w pile i natrafilem na pierwszy problem.. nie mam pojecia jak zdobyc kod do zamka...lokacja to pomieszczenie zalane woda .jesli nie wylacze pradu to do wody spada cialo podpiete pod prad i gine...prosze o jakies rady..ewentualnie o rady jesli pozniej tez sa jakies zagadki ktore nie sa zbyt latwe......

2. Lotnik421 Xbox One

3. kwiatasek

kwiatasek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    musisz ustawić się tak aby skrawki napisów na filarach dały ci pełen obraz kodu. Nie wiem czy akurat o tą miejscówkę chodzi, łatwiej by było jak byś zapodał screena i tytuł levela, Kod był chyba 4,2,5 lu 4,2,7 nie pamiętam dokładnie jak dasz screena to ci podam dokładnie

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    kod to 435....a teraz mam kolejny problem...o co chodzi z ta chlodnia..wchodze..jest pelno bomb a ja musze przestawiac wozki ze swiniami martwymi..moge albo ciagnac albo pchac...prosze o podpowiedz

5. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Musisz tak je poprzestawiać, żeby odblokować wyjście. Jak dobrze pamiętam musisz zacząć od tych z lewej stony i zrobić tam miejsce i później analogicznie przesuwać te z prawej strony na lewą, aż w końcu będziesz mógł wyjść.

6. kuchcikk

kuchcikk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    musisz odsuwać/pociągać je w taki sposób aby odsłoniły przejście dalej

7. sirtomas007

sirtomas007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    musisz tak poustawiac te swiniaki aby dotrzec to tych drzwi na 2 koncu pokoju

8. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    znow mam problem..chore wykrecone czasy i nie moge sobie poradzic..prosze o jakiegos screena albo linka do strony z fotkami... ,,,lokacja jest taka ze wchodze do pomieszczenia..mam chyba 6 minut na wykonanie 2 lub 3 operacji z bezpiecznikami i pradem zeby otworzyc glowne drzwi ....,SAVE NAZYWA SIE OBI 5-6///..strasznie zakrecone te skrzynki i zawsze brakuje mi czasu... jak ide w prawo to mam odrazu jedna skrzynke...a jak ide w prawo to wyskakuje koles..musze go zalatwic.potem musze wylaczyc gaz zeby dostac sie do skrzynki .......jesli ktos kojazy ta lokazje to prosze o pomoc..

9. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0