1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Piłka ręczna- xbox 360

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bartekks, Kwiecień 4, 2011.

1. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Witam
    Gdzieś tutaj na forum, dawno temu wyczytałem, że ma pojawić się gra na xboxa- piłka ręczna.
    I chciałem zapytać czy to prawda? Jeśli tak to kiedy? I ogólnie każda informacja na temat tej gry mile widziana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
  4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Podpinam sie,rowniez bym ponaparzal w reczna przy piwku ;p

5. adamokce

adamokce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to jest pc na xboxa raczej w tym roku nie wyjdzie

6. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Właśnie to jest na pc, a ktoś wie czy wyjdzie na konsole? Pozatym to na pc jest słabiutkie

7. artur921

artur921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest juz temat o piłce ręcznej zalożony przeze mnie:) Sprawa wyglada tak, gra nazywa sie Handball Challenge, i jescze w tym roku wychodzi na PC, z tego co wyczytalem na forum tej gry, bo ludzie sie pytaja kiedy wychodzi na konsole, to odpisują, ze najwczesniej w 2012;/ Dlugo, wiem, ale warto czekac bo na PC fajnie sie gra są 3 wersje dema z różnymi elementami gry. Skoro na pc fajnie sie gra, to na Xie bedzie super, bo jak wiadomo konsole sa lepsze do sportowek;d Pozostaje nam czekac:))

Wczytywanie...

Poleć forum