1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Piłkarskim królem pozostaje PES 2017" - pierwsze oceny z recenzji FIFA 17!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 22, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Generalnie można powiedzieć, że dziennikarze są zadowoleni z FIFA 17, podkreślając że zmiany gameplayowe wprowadzone do serii są jak najbardziej pozytywne. Chwalona jest również bardzo dobra oprawa graficzna.

W recenzjach można też wyłowić opinie, że jednak to PES 2017 należy się palma pierwszeństwa m.in. za lepszą sztuczną inteligencję zawodników. Do takich wniosków doszli redaktorzy IGN i Digitalspy.

Redaktor Digitalspy podkreśla w swojej recenzji, że FIFA 17 "nie jest tak dobra jak PES 2017" pomimo posiadania lepszej grafiki. Przyczyną takiego stanu rzeczy ma być "lepszy gameplay". "Piłkarskim królem pozostaje PES 2017" - czytamy w tekście Digitalspy, które wystawiło FIFA 17 ocenę 4/5.

W innych recenzjach redaktorzy chwalą nowość w postaci trybu Story i odświeżoną grafikę hulającą na silniku Frostbite. Gra ma być nadal "niepokonana w zakresie ilości trybów i rozgrywki sieciowej.

Opublikowane dotychczas recenzje FIFA 17:

Gaming Nexus 9.5/10
    COGconnected 9.3/10
    SpazioGames 9/10
    Attack of the Fanboy 9/10
    God is a Geek 9/10
    Stevivor 9/10
    LA PS4 9/10
    GamesRadar+ 9/10
    CGMagazine 9/10
    Meristation 8.5/10
    IGN 8.4/10
    USgamer 8/10
    Digitalspsy 4/5

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1686
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ciekawe czy dożyje tego dnia gdzie składy drużyn w PES'ie będą oficjalne tak jak we Fifie. I wtedy będzie można mówić o jakiejkolwiek rywalizacji.

(mowa oczywiście o wersji konsolowej, bo na PC niby idzie sobie dograć patcha zrobiony przez "fanów" co daje oficjalne drużyny, zawodników - tak było w poprzednich PES'ach do tego 17 pewnie też coś takiego powstanie).

BushyAxis793 lubi to.
  4. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A waszym zdaniem obiektywnie co jest lepsze? Muszę się na coś zdecydować. Nigdy nie grałem w pesa więc nie mam porównanie. W fife gra mi się dobrze ale może czas na zmianę?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak dla ścisłości to na konsoli też da się to zrobić

trudno jest porównywać te gry bo w jednym aspekcie lepszy jest PES a w innym FIFA, najlepiej zagrać w dema obu produkcji i przekonać się co bardziej odpowiada

6. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    To są tak różne gry, że ciężko doradzić, ja gram w PES już od czasów PSX, więc się zwyczajnie do niej przyzwyczaiłem, próbowałem grać też w kilka części Fify, ale nigdy się nie zdecydowałem na przeskok, bo nie grało mi się dobrze, co nie znaczy że uważam tę grę za słabą, po prostu lepiej gra i grało mi się zawsze w Pro Evo, a do tego teraz poprawili sporo błędów z przednich lat, więc na pewno kolejny raz się na nią zdecyduję. Duży minus PES to bardzo mało licencji w grze, których nie da się niestety "naprawić" na Xbox One, na starsze konsole, PS4 i PC jest taka możliwość, co jeszcze bardziej denerwuje, no ale niestety póki co nie ma na to rady...

Najlepiej jak ściągniesz sobie Dema obu gier, pograsz po kilkanaście meczy i sam zdecydujesz!

kshychopata lubi to.
  7. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak nigdy nie grałeś to prawdopodobnie nie będzie chciał grać w Pesa po dłuższym czasie. Będzie ci się odechciewało Pesa jak zobaczysz licencje i wygląd menu.

kshychopata lubi to.
  8. Tomek958

Tomek958 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Ja bym polecił ściągnąć sobie dema i pograć.

Ja swego czasu grałem dużo w Fifę, przeszedłem jakieś 2 lata temu na PESa, w poprzednim roku grałem i w to i w to. Moim zdaniem Fifa na nowym silniku w tym roku jest lepsza od Pro Evolution, ale jak mówię, polecam zagrać w demo.

9. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    PES był lepszy dopóki nie przeszedł na Fox Engine. FIFA daleka od ideału ale lepsza. Od 3 lat wybieram mniejsze zło. Bo żadna z tych gier tak naprawdę nie spełnia moich oczekiwań.

10. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak jak wyżej napisali - ściągnij dema obu gier i zobacz, która bardziej Ci odpowiada. PES w mojej opinii bardziej zasługuje na miano symulacji, fifa - zręcznościówki z lepszą oprawą wizualną i licencjami (tak tak, na PC i PS4 można wgrać patche, ale na xbox one nie da się już tego zrobić). Sam przymierzałem się do zakupu PESa, mimo że gram w fifę od lat, demo pesa pod względem rozgrywki bardzo mi się spodobało, ale brak licencji na mój ulubiony klub jak i wiele też innych znanych klubów po prostu mnie od tego powstrzymuje. Zagram niedługo te 10h w EA Access w fifę 17 - co też możesz zrobić, jak wygląda pełna wersja, zwłaszcza po premierze i pierwszych patchach od EA, które zazwyczaj rujnują tę grę (w demo nie grało się wcale tak najgorzej).

11. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Jedno pytanie...czemu wzorujecie się demami tych gier...finalny produkt jest inny..mnie lub więcej ale jest inny

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum