1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pilna sprawa, pomoc w zakresie sprzętu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez GaloGalo, Marzec 4, 2010.

1. GaloGalo

GaloGalo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Sprawa jest naprawdę pilna bo umówiłem się z gościem na odbiór osobisty tych słuchawek na jutro. Zadałem mu kilka pytań odnośnie sprzętu i jego podłączenia ale sam przyznał, że jest zielony :) .

Oto mój zakup:
    Słuchawki z mikrofonem Sharkoon X-Tatic Digital (933034528) - Aukcje internetowe Allegro

I teraz mam pytanie odnośnie podłączenia. Jak je podłączyć aby jednocześnie móc rozmawiać i słyszeć dźwięk z gry. Rozumiem, że jako jest to 5.1 to kabel optyczny. Nie wiem czy jest w zestawie ale to raczej nie problem można dokupić. Poza tym pewnie bym potrzebował adapter jack stereo o ile się nie mylę.

Być może ktoś z was ma podobny zestaw i podłączył go z sukcesem także proszę o pomoc jak to cuś podłączyć do x-boxa :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli chcesz uzywać tych słuchawek jako headseta to nie ma szans, nie zadziałają.

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  5. GaloGalo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobrze zatem co byście polecili... (?).

Aktualnie sprawa ma się tak, że gram na zwykłych najtańszych słuchawkach, które jeszcze kupiłem na wycieczce w Holandii za 10 Euro hehe. Są one podłączone bezpośrednio pod monitor. Jakoś dźwięku co tu ukrywać nie jest najlepsza... . Myślałem nad jakimś dźwiękiem 5.1 ... .

Więc Touch!, HoFI i inni, co byście polecili? W sumie macie rację 500 zł to lekka przesada.

6. voldermort

voldermort Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tam gdzie mnie nie znajdziesz...
    Poszukaj na allegro poczytaj opinie a znajdziesz coś odpowiedniego :)

7. GaloGalo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Korzystanie z opcji chatu w grze + dźwięk są możliwe ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem z opisów tj. podłączamy wówczas się do Pada do wejścia którym ładuję akumulatorki za pomocą play&charge? Jeśli tak to troszkę lipton.

8. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    zacznij od tego tematu http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/tur...uchawki-wieksza- przyjemnosc-z-gry-22802.html i http://xboxforum.pl/co-kupic-f135/sluchawki-32462.html

zastanów się , czy interesuje cie uniwersalny sprzęt czy tylko chcesz podłączać słuchawki do Xboxa.

Uniwersalne
    Słuchawki-Creative aurvana live/Shure SRH240/Sennheiser hd555
    Mikrofon - oddzielny mikrofon firmy zalman
    Wzmacniacz- mały wzmacniacz słuchawkowy(MXM,moonlight,holdegron) albo amplituner (niestety na tym za bardzo się nie znam i wątpię żeby za 300-400zł można by było kupić coś porządnego )

Jeżeli tylko do Xboxa to poczytaj sobie recenzji na http://pclab.pl/art39650.html i do tego wzmacniacz podobnie jak wyżej

A jeżeli chcesz bardzo słuchawki 5.1 to musisz sobie sam poszukać, ale według mnie nie warto.

9. GaloGalo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    HoFI te Tutle Beach X41 super tylko, że szkoda, że zasilane bateriami. Nie widzi mi się co 25 godzin je doładowywać. Mogli już lepiej pociągnąć to all kablem :) .

10. Yamato

Yamato Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    te słuchawki są również badziewne , linka podałem żebyś się dowiedział dla czego firmy Tutle Beach, Sharkoon itp. są ZŁE i nie warto je kupować.

creative fatal1ty jeszcze gorsze gówno

Luzie zapamiętajcie sobie ze wszystkie produkty typu "for gamers" są badziewne , graczowi da się wcisnąć wszystko !!

12. errorek3

errorek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    HoFi, to w takim razie jakie sluchawki Ty polecasz?
    Jak nie te Sharkoony, creativy .

13. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    napisałem w drugim swoim poście w tym temacie, a do tego warto zobaczyć ten temat http://xboxforum.pl/co-kupic-f135/sluchawki-32462.html

niestety jest w koszu , nie wiem dla czego

Wczytywanie...

Poleć forum