1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pilne co wybrać

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szybkus, Styczeń 5, 2010.

1. szybkus

szybkus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam bardzo duży problem wiem że dużo było takich tematów ale są z dawna. 10 stycznia mam kupić sobie x boxa360 tylko jest problem ponieważ nie wiem jakiego czym się różni xbox elite od arcade prócz dyskiem twardym. I chciałem się dowiedzieć czy jak będę zgrywać gry na dysk oryginalne żeby chodziły bez płyt to czy stracę gwarancje i jak je się zgrywa z GÓRY DZIĘKI
    @edit Aha i jak sprawdzić date produkcji konsoli i czy to wersja jasper czy falcon

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafti

rafti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie stracisz gwarancji po to jest dysk.

oprocz dysku to chyba jeszcze kolorem sie roznia. Czarne elite, szare arcade (chyba ze sie myle i sa do wyboru kolory)

4. XaraN

XaraN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48