1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pilne czekam na szybką odpowiedz na moje pare pytań :P

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez roman9440, Grudzień 15, 2011.

1. roman9440

roman9440 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. super stret.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
    2. mw2.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

siema u góry podałem 2 linki do screenów z abgx sory za bez pośredni link ale nie mogłem dodać przez URL

a więc tak 1 pytanie

1. na screnie z super stretem jest napisane 10th-13th wave i gdzieś tam jeszcze pokazuje się 11 kto mi powie jaki to wave ??? bo skoro od 10 do 13 to poco ludzie przerabiają z 4 do 5 wava czy na odwrót skoro pisze 4th-7th wave ????????

2. na screenie z mw 2 jest napis 4th-7th wave jaki to vave ???????

3. chciał bym teraz nagrać 3 grę bo to moje 2 nagrane na X w życiu skoro nie znam przeróbki swojego X to kto mi powie na podstawie tych Screenów na jaki wave mam przerabiać ??????? dodam że X był przerabiany rok temu dokładnie niewiem bo nie mój

4. słyszałem że po aktualizacji X przez neta traci się swoją przeróbkę po nagraniu super streta gra prosi o aktualizacje to ją biorę i po aktualizacji mw2 jak i super street działają czy to znaczy że przeróbkę traci się tylko poprzez aktualizacje przez net ??????????

5. czy najnowsza przeróbka X chyba 2.0 mogę nagrywać na takiej przeróbce gry bez zbędnych paczy i innych ****reli tylko włożę płytkę 8 gb verbaatimke i nagram iso i czy gry starej daty ze starymi wave trzeba przerabiać na nowy by chodziły na tej nowej przeróbce 2.0 ????

Wczytywanie...

Poleć forum