1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PILNE Czy kody Xbox Live 48h mają datę ważności?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheDoom, Grudzień 29, 2010.

1. TheDoom

TheDoom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!
    Od razu krótko, zwięźle i na temat.
    Jakiś czas temu zdobyłem 30 kodów Trial 48h na Xbox Live. Kody obecnie działają, i chciałbym je sprzedać. Problem polega na tym, że obawiam się ich wygaśnięcia wraz z końcem tego roku. Istnieje coś takiego jak data przydatności tych kodów?

Dlaczego? Bo nie chcę negatywów na allegro, ani zabawy w zwroty kasy. Po prostu wydaje mi się, że mają jakąś tam datę, po której kody tracą wartość i wykrywa je jako nieprawidłowy kod.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomix200

tomix200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Raczej nie. Ja wczoraj wklepalem sobie kod 48 h z need for speed carbon, ktory kupilem dobre 3 lata temu i wszystko dziala ;) Jeśli pomogłem- kliknij dziękuje :D

4. TheDoom

TheDoom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za rzeczową pomoc :D Ale jeszcze nie do zamknięcia, czekam aż ktoś potwierdzi.

Wczytywanie...

Poleć forum