1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pilne dowód zakupu paragon xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamakamikamil, Listopad 7, 2012.

1. kamakamikamil

kamakamikamil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich uzytkowników forum i prosze bardzo o pomoc mam Xbox 360 Elite z 2009 08 09 czyli dopiero skonczyla mu sie gwarancja na rrod, jednak nie o to chodzi tylko mam problem z ukladem wysokiej rozdzileczosc pokazuja sie artefakty komponent dziala normalnie. Rozmawialem z czlowiekiem na infolinii MS który w skrócie powiedzial ze nie chce mi sugerowac co mam robic ale potrzebny mi jest jaki kolwiek paragon moze byc nawet niska cena chociaz tez nie 50zl :) byle by po dacie mojej produkcji tam nikt nie bedzie wnikal bo Xsa moglem kupic nawet wczoraj mogl lezec na polce a oni z przyjemnoscia naprawia go za darmo ale niestety nie mam paragonu choc jako pierwszy zarejestrowalem xboksika dzisiaj.
    Jezeli ktos mi moze pomoc w tej kwestii tzn podeslac fotke bede bardzo wdzieczny a jak powiem na PW prosze o wyrozumialosc bo chce dobrze naprawic konsolke bo tez nigdy nic nie bylo w niej grzebane nie byla przerabiana i wogole strasznie o nia dbalem.
    Od razu chce powiedziec ze infolinia MS rzadzi jak rowniez uslugi gwarancyjne watpie zeby kto kolwiek jeszcze tak dbal o klenta.
    kamilpoczta22@wp.pl albo PW
    Dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum