1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PILNE GRA Instaluje sie normalnie z płyty ale niestety nie chce odpalic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ralin, Marzec 27, 2012.

1. Ralin

Ralin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wypaliłem płytkę Darknest 2 wszystko elegancko poszło poz tym ze jeden błąd mi wyskoczył zainstalowałem ja na dysk twardy w xboxie 360 i próbuje odpalić i niestety wyskakuje mi błąd nierozpoznawalna płyta .moje pytanie brzmi skoro zainstalowała się to czy mozna ta gre jeszcze raz nagrać na płytę zwykła dvd z obszarem rozruchowym tak żeby później chodziła z dysku ????????????????????????????????????
    mam lt 2.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakiego masz Dash'a, nagrywarkę, płyty i napęd w konsoli?

4. Ralin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z nagrywarką nie mam problemów , nagrywałem juz gry powyżej 8.1 giga a co do dashborda to nie mam pojecia , mam Liteona lt 2.0 nagrywam na verbaimach ale co to ma wspólnego do mojego pytania , da sie odpalić gre z plyty dvd(tak zeby nie kupować DL) chodzi mi o sam rozruch bo na dysku jest zainstalowana ????????????

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niezbyt rozumiem co chcesz zrobić. Płyta musi być zawsze w napędzie, nawet po zainstalowaniu na dysku.

6. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety muszę cie zmartwić ale nie da się odpalić gry z xboxa na dvd nawet jak masz ją zgraną na dysk. Tylko DL niestety.

7. Ralin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Temat do zamkniecia

Wczytywanie...

Poleć forum