PILNE !!! Jaka nagrywarka ??? POMOCY !!!

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, to mój pierwszy post ale jak że ważny. Najprawdopodobniej jutro kupuje nowego kompa i zamierzam kupić także nową nagrywarkę. Z tego powodu postanowiłem kupić sprzęcik na którym będę mógł elegancko wypalać sobie gierki na Xa 360. Wiem że najlepiej używać płyt Verbatima i czytałem co nieco o nagrywarkach ale w sklepie w którym będę wszystko kupował mam dosyć mały wybór. I teraz moje pytanie, która z nagrywarek będzie najlepsza do wypalania gierek ??? ( PC Projekt :: Sklep Komputerowy Krakw :: Katalog Produktw :: Nagrywarki DVD )

Interesuje mnie żeby gry nagrywały się 1:1 żeby była możliwość instalacji na dysk

Pozdrawiam i z góry dziękuje za każdą pomocną odpowiedź
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
no to tylko Liteon tzw IHAS 124-19 ver. b
 

Mathies

Użytkownik
Użytkownik
Najlepszą będzie Ihas: PC Projekt :: Sklep Komputerowy Krakw :: Lite-ON IHAS124-04 24x DVD +/-RW DL Black Oem

Dowiedz się jaką posiada rewizję. Do wypalania kopii 1:1 musi być koniecznie rewizja B
 

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
Najlepszą będzie Ihas: PC Projekt :: Sklep Komputerowy Krakw :: Lite-ON IHAS124-04 24x DVD +/-RW DL Black Oem

Dowiedz się jaką posiada rewizję. Do wypalania kopii 1:1 musi być koniecznie rewizja B
A jak zapytam się sprzedawcy to udzieli mi taką infomacje ??? Albo co jak powie że niewie ??? Można to sprawdzić samemu na opakowaniu albo na obudowie napędu ???
 

Mathies

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedawca musi to wiedzieć. Informacja jest oczywiście na opakowaniu.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
Sprzedawca musi to wiedzieć. Informacja jest oczywiście na opakowaniu.
Czyli najlepszym wyborem z pośród nagrywarek które są dostępne w sklepie w którym będę składał zamówienie jest ten Lite-ON ( PC Projekt :: Sklep Komputerowy Krakw :: Lite-ON IHAS124-04 24x DVD +/-RW DL Black Oem ) o ile ma tą rewizje " B "
A jeżeli by nie miał to którą wziąść ?? ( PC Projekt :: Sklep Komputerowy Krakw :: Katalog Produktw :: Nagrywarki DVD )

A co do listy kompatybilnych nagrywarek to tu jest ich trochę więcej ( http://xbox360iso.pl/viewtopic.php?t=2702&p=3998 )
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co do listy kompatybilnych nagrywarek to tu jest ich trochę więcej ( http://xbox360iso.pl/viewtopic.php?t=2702&p=3998 )
:mad:

To jest lista (niby) kompatybilnych nagrywarek z payload tool, u nas też jest taki temat.. co tak naprawde jest gufno warte.. jak masz tak sie wypowiadać to lepiej jeszcze poczytaj troche ;)
w tamacie co ja podałem jest lista nagrywarek ktore przerabiasz na ihas
 

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
Dobra nieważne z tymi listami. Ludzie za godzine ide po kompa, jaką mam wziąść tą nagrywarke ??? ( PC Projekt :: Sklep Komputerowy Krakw :: Katalog Produktw :: Nagrywarki DVD )
POMOCY !!!
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
którąś z list, tak? :O
WTF?
 

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
którąś z list, tak? :O
WTF?
Wszedłeś na link podany przeze mnie ??? Niema w sklepie w którym będę składał zamówienie nagrywarek z twojej listy !
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
TO kup gdzie indziej bo inaczej nie nagrasz 1:1
 

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
Najlepszą będzie Ihas: PC Projekt :: Sklep Komputerowy Krakw :: Lite-ON IHAS124-04 24x DVD +/-RW DL Black Oem

Dowiedz się jaką posiada rewizję. Do wypalania kopii 1:1 musi być koniecznie rewizja B
No niestety ma A albo D :\
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To kup samą nagrywarkę gdzie indziej i tyle
 

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
To jaka będzie najlepsza żeby nagrać 1:1 ?? Ta co podałeś na początku Liteon tzw IHAS 124-19 ver. b
 

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
A może jakiegoś Pioneer-a wziąść ??
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: PILNE !!! Jaka nagrywarka ??? POMOCY !!!

WZIĄĆ się pisze i się mówi!

bierz ihas bez gadania.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą SwiftKey Flow.
 

Mosiek21

Świeżak
Świeżak
Ihasa, u mnie niezawodny :p
 

ArkusZet

Świeżak
Świeżak
Czyli Lite-ON IHAS 124-19 z rewizją B jest najlepszy do nagrywania gierek 1:1 i go kupić jak coś tak???
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: PILNE !!! Jaka nagrywarka ??? POMOCY !!!

Jedyny

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą SwiftKey Flow.
 

Do góry Bottom