1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PILNE! Przerobienie xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alkibiades10, Grudzień 7, 2014.

1. Alkibiades10

Alkibiades10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich użytkowników!
    Wiem o tym, że na ten temat powstało wiele tematów i pewnie wielu z Was mnie skrytykuje, że zrobiłem nowy, ale jutro zabieram swoją konsolę do Krakowa aby ją przerobić i chcę o coś zapytać. Moja konsola to: 'XBOX 360 E Console', a na dole chyba jest rok produkcji: 2013-10-04 :MRF DATE.

Od razu piszę, że kompletnie się na tym nie znam. Skończyła mi się gwarancja i chcę ją po prostu przerobić. Nie chcę grać przez internet, wystarczy mi zwykły singielplayer. Po ściągnięciu gierki z internetu będę je nagrywał na płyty. Interesuje mnie kompatybilność przeróbki z takimi grami jak fifa 15, dead island, cod czy inne takie podobne. Chcę, aby ta przeróbka nie kosztowała mnie ~200 zł. tylko dużo mniej. Co mam powiedzieć typkowi w tym komisie, bo wiadomo że on zaproponuje mi to, co jemu odpowiada, a więc najdroższe rozwiązania.

Dziękuje za szybkie odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro jest to aż tak pilne, i wiesz że powstało bardzo dużo tematów.... To czemu nie poświęcisz chwili czasu, i nie poszukasz odpowiedzi, tylko czekasz na odpowiedź, której możesz nawet nie dostać?

4. Alkibiades10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poświęciłem troszkę czasu, ale wszędzie są inne modele, tutaj polecają to, tutaj tamto. Głowa mała. Ale dzięki za odpowiedź..

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    LTU jakieś 250zl, RGH kolo 150zl. Wiec jak będziesz nagrywał na płyty to przygotuj jakieś 250zl + koszt nagrywarki.

1 osoba to lubi.
  6. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    no jak mu nie zależy na multi, to najlepiej te rgh, a i odpadnie koszt nagrywarki. przecież o kasę mu chodzi, więc ja bym robił rgh na jego miejscu.

1 osoba to lubi.
  7. Alkibiades10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki Dexter i Folder za odpowiedzi. Przed zamknięciem mam jeszcze jedno pytanie. Później zanoszę xbox do przeróbki i wybieram RGH. Następnie pobieram grę z rozszerzeniem .iso. Dajmy, że gra ma 20GB i co robię dalej. Mam pendrive 32 GB. Nagrywam na niego i mogę zainstalować tę gierkę na dysku xboxa (u mnie jest to 250GB) i ile zajmie mi to około pamięci, czy po prostu mogę odpalać grę z pendrive. Na pewno zagmatwałem, bo kompletnie to nie moja dziedzina, ale liczę na rozjaśnienie mi półkuli. Dzięki! :)

EDIT. Okey jedną odpowiedź mam. Jak pobiorę w formacie .iso to mogę w łatwy sposób przekonwertować na RGH lub po prostu ściągam od razu pod RGH/JTAG.

Wczytywanie...

Poleć forum