Pilne pytanie na temat ładowania pada

Boryss6

Świeżak
Świeżak
Witam. Jutro kupuje xboxa 360 slim. Moje pytanie brzmi :

Jakie akumulatorki są w padzie? Czy standardowo są baterie AA ?

Zastanawiam się czy kupić kabel do ładowania czy kupić ładowarkę do baterii AA

Co waszym zdaniem jest lepsze?
 

Muminek85

Użytkownik
Użytkownik
Baterie AA. Ja wolę akumulatorki AA i ładowarke. Trzyma dłużej od akumulatora typu PLUG & PLAY (coś takiego: http://allegro.pl/bateria-akumulator-4800-do-pada-xbox-360-kabel-i2748084137.html. Miałem identycznego i trzymał śmieszne 10/11 godzin. Obecnie posiadam kumulatorki z ładowarką Kodak za 39 zł, trzymają koło 45 - 50h.

PS: Im droższa ładowarka tym krótszy czas ładowania.
 

Boryss6

Świeżak
Świeżak
No tak właśnie myślę nad tymi AA. Upatrzylem ładowarkę w Saturnie coś koło 100 zł. Jaką pojemność baterii kupić?
 

Muminek85

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że koło 2100 mAh powinno wystarczyć. Najlepiej Ni-MH.
 

rejji92

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie dają 2x duracell - paluchy alkaliczne . Mi one za długo nie posłużyły :p

Ja używam akumulatorki KODAKA o pojemności 2400 mAh. na jednym ładowaniu jak kolega wyżej koło 40 godzin (tyle że ledwo je wsadziłem do pada . a wyciągam małymi szczypcami . po prostu coś lekko są grubsze te akumulatorki :p) ładowarką ni-mh od duracell'a kilka godzin i gotowe do dalszej jazdy.

Akumulatorki Kodak NI-MH AA HR6x4szt.2600mAh (2740032904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - tu wstawiłem aukcję z 2600mAh ale to taki sam model tylko większa pojemność ;)

a co do pytania:
Zastanawiam się czy kupić kabel do ładowania czy kupić ładowarkę do baterii AA
Nie ma sensu kupować ładowarek do baterii, ani tych baterii ładować.
Kupujesz ładowarkę do akumulatorków (najczęściej akumulatorki Ni-Mh).
Wiem, że zapewne wiesz o tym i to tylko przejęzyczenie ale lepiej upomnieć w czas ;-)
 

rejji92

Użytkownik
Użytkownik
zanim zacząłem pisać kilku postów nie było :p
kup najlepiej ładowarkę z akumulatorkami w komplecie zawsze to taniej

http://bratex.org/sklep/pl_PL/p/a/404 tu masz przykład jeśli 2100 chcesz
 

Muminek85

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobry zestaw. :) Ja na obecną chwilę nie wyobrażam sobie grania bez akumulatorków.
 

rejji92

Użytkownik
Użytkownik
Ja upieram się przy KODAKACH bo nie miałem z nimi problemu. Nie ładowałem pada przez żadne kable stacje dokujące itp więc się nie wypowiem.
Dla mnie zestaw w cenie 60 zł był by dobrym rozwiązaniem. Jedyne nad czym się zastanów to pojemność 2100 , 2400, 2500 a może 2600 tylko nie gwarantuje że 2600 wciśniesz jak ja ledwo 2400 upycham .
 

Do góry Bottom